Csatlakozó aljzatok feszültség szerinti feliratozása

Indította csavarlazito, 2011. július 12., 18:13:02 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Fecó

Amikor Én áramköri azonosítókat látok egy irodában, raktárban a süllyesztett szerelvények kereteire ragasztva, magamban elképzelem a festõ arcát, amint a barátja átad neki egy nylon szatyrot a munka elõtt leszedett keretekkel: "Lajos, pattintsd vissza, azt menjünk, kész! " Na ekkor aztán megy a lottósorsolás, tisztelet a kivételeknek, akik veszik a fáradságot hogy kulturáltabban megoldják a dolgot. Sok helyen átadásnál megkövetelik a feliratozást, ami megfelelõ helyre ragasztva valóban jó ötlet lehet, de szerintem megvannak a veszélyek. Egy jó szakember úgy sem bízik benne, mindent ellenõriz, de egy laikus bevállalós önkéntesnek okozhat kellemetlen meglepetéseket :)

nova

Idézetet írta: Fecó Dátum 2011. augusztus 11., 20:52:26 DÉLUTÁN
Amikor Én áramköri azonosítókat látok egy irodában, raktárban a süllyesztett szerelvények kereteire ragasztva, magamban elképzelem a festõ arcát, amint a barátja átad neki egy nylon szatyrot a munka elõtt leszedett keretekkel: "Lajos, pattintsd vissza, azt menjünk, kész! " Na ekkor aztán megy a lottósorsolás, tisztelet a kivételeknek, akik veszik a fáradságot hogy kulturáltabban megoldják a dolgot.


A legtöbb irodában azért a parapet csatornákba szerelik a villamos szerelvényeket, így a tisztasági festések alkalmával nem igazán szokták leszedni. Persze a régebbi iroda épületekben már más a helyzet. Láttam már olyat én is, hogy körbefestik a villamos szerelvényeket, de még a falon található képeket sem akasztották le, hanem körbe festették õket.  :(
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!