Milyen horonymarót vegyek?

Indította petike199600, 2012. október 12., 06:39:51 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

980POWER

Ha csövet is teszel  horonyba, akkor nem kicsi a vágási mélység? MM falkábelnek biztos jó.
    Porkifújással kapcsolatban, ha a fal vakolva van mert felújítasz akkor is kifúj kicsit, de nem lep el a por, ha nincs vakolva akkor pedig a horonymaró is kifúj. A porszívón sok múlik, képes-e elszívni. A finom portól gyakrabban kel tisztítani, mert jobban eltömi a szűrőt és akkor kevésbé szív.
    Panel árazása beton esetén, hát van az a pénz, de abból két családi ház is elkészül, nem sírok ha nem fogadják el az árat.

Laszló 75

Szia! Egy ilyen kütyü porszivóval nem kis beruházás már a porszívó is egy külön témát érdemelne..... horonymarónál fontos az hogy milyen mélyen milyen szélességeb tud vágni a mélységnek akkor van jelentősége ha vakolt a fal. gépet mit vegyél kinek mi vált be... Hilti ki esküszik rá hogy jó csak megfizethetlen áron van még használtan is.... én nekem nem jött be volt szerencsém ki próbálni....  Makita ?  abból az a jó aminek kereke van ... ennek főleg akkor vezsed előnyét ha nyers tégla falat vágsz.  Én spit gépet használok ezt itthon sokan nem ismerik pedig jó gép nem porol és 150mm konggal lehet használni igaz én is használtan vettem az uj ára az kb mint a Hilti :( viszont lehet kölcsönözni is gépet porszivóval és az még mindig jóval olcsóbb mint egy porszívó horonymaró párosítás.Power plus gépet tudom melyik de az inkább olyan barkácskategória .... nagy csodát ne várj tőle.

rausch87

Köszönöm a segítségeteket!

Végül1 bosch gnf65-öt vettem használtan 65-ért, körmös kulcs és láda nélkül, 2 db koronggal.
Plusz az utazás 2k, mert a világ végén volt.

Alig várom a melegebb időt a hétvégi munkákhoz. :)
Nyitok 1 milyen porszívót témát... remélem ott is ennyi véleményt kapok.
;)

980POWER

Na ezzel már lehet "gyilkolni" is. A méretéből adódóan nagyobb mennyiségű por keletkezik, ezért nagyobb méretű porszívót javasolnék, legalábbis mi egy Würthöt használunk, de hamar eltömődik a szűrője és akkor a szívott légmenyiség is csökken, így jobban kifúja a port. Most vettem egy Bosch GAS 15 PS porszívót, a szívó ereje elég nagy, háztartásban tökéletes, de igazán még nem avattam fel, mert saját maróm még nincs.