Hegesztõ ill. aggregátor

Indította Sten, 2011. április 25., 15:52:28 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

szabi75

Egy inverteres hegesztőt, egy CO hegesztőt és egy akkutöltőt kellene felülvizsgálnom, de igazság szerint ilyet még nem végeztem. Tudna esetleg valaki segíteni abban, hogy mit kell vizsgálni ilyen esetekben, illetve mely szabványokat tüntessem fel a minősítő iratban és hogyan dokumentálhatom? Konkrétan egy táblázat minta jól jönne. :) Köszönettel...

Könyves Kálmán

Pillantsanak rá a tapasztaltabb kollégák, nekem egy ilyen jkv. mintám van, használható és szabványhivatkozásai helytállók e? Ha igen, felteszem wordben is, hogy ne kelljen újra begépelni, csak javítani!


szabi75

Szerintem megfelelne ez, de ha nálam jártasabb kolléga is megnézné, az lenne az igazi. Van nekem is egy mintám, de hogy az mennyire megfelelő, nem tudom. Feltöltöm majd áttanulmányozásra, hátha valaki hozzászól. Köszönöm a segítséget még egyszer!

Üzenet összefûzve: 2012. november 06., 19:49:47 DÉLUTÁN

Nekem ilyen kéziszerszám és hegesztőtrafó felülvizsgálati jkv-em van. Kérem a rutinosabb kollégák segítségét, esetleges hibák, hiányosságok kijavítását. Köszönettel

Novill

Az előző hozzászólások tartalmi lényege és a feltöltött mintákat hasznosnak tartom. A titkok kamrájában az érvényes szabványok és néhány minta megtalálható. Érdemes lenne ezek alapján átvizsgálni a mintákat, esetleges korrekcióval javítva, amennyiben szükséges lenne. Hasznos lenne számunkra a többihez feltöltve a közös munka eredményeként, hogy segíteni tudjunk egymásnak.

MM