Milyen célműszereket ajánlanak a "nagyok"?

Indította Wolfmaster, 2013. június 14., 00:26:05 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

Könyves Kálmán

Én itt kezdtem volna, ezért is ajánlottam, és azért is, mert már láttam ezeken az oldalakon használt müszer hirdetést. Van mégegy vill.szer fórum, nézd meg még esetleg ott is, bár nincs nagy pörgés arrafelé mostanában.

Villanyreszelő


Könyves Kálmán

http://www.globalfocus.hu/download/MUSZERVASAR.pdf

A 4. oldalon használt érintésvédelmi műszerek.
UNILAP 100 univerzális érintésvédelmi műszer pl.
75-85e Ft+Áfa

tothgyula

Wolfmaster!Üdvözletem!
Nekem az UNITEST0100 EURO EXPERT bevált.Kalibra 59BT. kalibrálta.
TothGyula

Wolfmaster

Üdvözletem ismét!
A 61557-es Metrel (Euro-set)műszer mellett tettem le a voksom annak idején. Kiváltottam a vállalkozóit és megváltozott az életem.
No nem azért mert végre érintésvédelemmel foglalkozhattam, hanem mert a munkahelyemen előléptettek. így több fizum és kevesebb szabadidőm lett.
A műszert nagyjából 4X használtam. 1 műhelynek adtam ki tanúsítványt, 3 saját célú méréssorozat volt.
Mára eljött az idő, hogy elfogadjam, hogy nem lesz szükségem a műszerre, pedig tartogattam, hátha úgy hozza az élet. :(
Mivel itt kaptam az infót, ezért itt kérdezem meg először (nehéz szívvel, de tudva, hogy jó kezekbe kerül a szinte érintetlen műszer) érdekel valakit átvételre.
Annak idején a kiegészítőkkel együtt 600e felett volt az ára. Most 250e-ért odaadom, ha kell valakinek. Földelőellenállás mérő szett, számítógéphez összekötő kábel, alukoffer a kiegészítőkhöz, 2 lakatfogó és 3 fázisú rendszer méréséhez szükséges mérővezeték pluszban az alap felszereltségen kívül.
Érdekel valakit?

S/K


Wolfmaster


linusam


pgz


Wolfmaster