Karbantartó-villanyszerel?, Veszprém, Nass Magnet

Indította Könyves Kálmán, 2012. november 12., 20:01:28 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Könyves Kálmán


nyaki

Ide már majdnem egy polihisztor kell! :D
Hozzá kell hogy tegyem, sajnos ez a trend a szakmánkban. Szinte mindenhez kell értenünk, amiben egy szemernyi áram folyik. Amikor elvállalok egy épületszerelést, nincs olyan területe elektromos szempontból, amit ne én terveznék, kiviteleznék és helyeznék üzembe, de a fizetségen ez nem mindig látszik. A kényszer sokszor nagy úr, pedig minden folyamatot külön kellene számlázni, mert ha nem így teszünk, akkor saját magunk tesszük tönkre a piacot.
Azért kíváncsi volnék arra, hogy mindezen tudásért, milyen bérezést lennének hajlandók kifizetni és abban is biztos vagyok, hogy találnak rá embert.

Könyves Kálmán

Hátha van köztünk ilyen is, aki mindezekhez ért! Szerintem azért ez nem akkora különlegesség. Ezeket a hirdetéseket nem mindig a karbantartás vezetö irja pl., hanem a HR-es, és egy jó önéletrajzzal, interjúval be lehet kerülni akkor is, ha nem pontosan a kiirásnak megfelelö vagy, megtanulod menet közben ami még kell. Lehet, hogy jobbak a feltételek, munkakörülmények, mintha épitkezéseken püfölnéd a falat egész nap, a bérezés arrafelé 1500-2000 brutto per óra körül van, bejelentve, és plusz juttatások. Ez 200 körül-felett van netto.