Felhasználó név váltás!

Indította krisz1986, 2012. január 12., 21:52:05 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

nova

Krisztián megint kezdeményezte a felhasználó név váltást. Most a krisz1986 felhasználó nevet választotta.
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

Novill

Gyerekek nekem mióta telefonom van nem cseréltem még a számát le, az asszonyt sem cseréltem le, úgy gondolom, hogy megbízható ember az általa leírt szavakért utólag is vállalja a felelõsséget. Ezért nem értem mi értelme van menet közben nevet változtatni, hisz a fórumon leírt hozzászólásoknál is átnevezi a nevet. Így nem látom sok értelmét sûrûn változtatni a felhasználó nevet, de hát van aki évente cseréli az asszonyt is.

JUVILL


Krisztiánnak feltételezhetõen ez a név tetszik.
Mi tudjuk, hogy neki ez már a harmadik változat.
Elég zavaró.
Nem védem a kollégát, félreértés ne essék, nehéz követni a változásokat fõleg az új, újabb tagoknak.
Egyáltalán nem biztos, hogy célszerû.
Ha nem meri megkérdezni, megteszem én.
Az elsõ felhasználói neve privátkopó volt.
Ha már a harmadik neve van, a témaindításoknál még mindig privátkopó szerepel.
Még egyszer hangsúlyozom, nem védem, és nem értem a változtatást.
Az avataromat én is lecseréltem hónapokkal ezelõtt, mert észrevettem, hogy az általam eredetileg választott, már másnak volt. Szerintem ez is azonosít.
Célszerû, ha személyenként, felhasználóként ez különbözik.
Ez remélem megbocsátható.

krisz1986

Kedves Juvill köszönöm,hogy leírtad a véleményedet melyet tisztelek és becsülök! Mind emberileg és szakmailag.


Novill:
Én ha hülyeséget csinálok elviszem érte a balhét. A nejemet nem cserélem le mert elég hosszú ideje élek vele. És tündéri gyerekeim vannak.  :)  Másrészrõl azt senkinek nem árulom el miért cserélek nevet. Ez rám tartozik és a moderátora! Minden ember más. Ezt te is jól tudod. De úgy érzem ebbe a témába több válasz érkezik mint a többi témába pedig ez nem villamossági téma. Nagyon elkanyarodtunk a lényegtõl. Ez egy villamossági fórum! Ahhoz ha meg egy háremet tartok idehaza senkinek semmi köze. És Juvillnak igaza van felismersz te is és mindenki amiatt ne izguljál. De Inkább menjünk vissza fórumozni és a villamosági témákba villogjunk igy ne  egy felhasználó név váltáson.

Üzenet összefûzve: 2012. augusztus 04., 21:51:35 DÉLUTÁN

És mindenki változik ahogy Nova írta!

Faraday

Szeretném megváltoztatni az azonosítóm erre: Faraday
Köszönöm! ;)

nova

Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

Szirty

Hi!

Én a gyakori vagy sokszoros név váltást, vagy párhuzamosan több néven való regisztrálást köpönyegforgatásnak tartom.
Internetes fórumokon és chat-en is, gyakori alapfeltétele a trollkodásnak és a felelősség elkerülésének (már ha ebben a környezetben beszélhetünk felelősségről).

Azt kérdezni hogy mi közünk van hozzá olyan, mint amikor járdán autózó delikvens vág vissza ezzel a kérdéssel a morcos gyalogjáróknak. Hát annyi köze másnak mindenképpen van, hogy nem csak ő közlekedik ott :-)

villany94

Kedves Nova!

Megkérlek, hogy módosítsd a felhasználói nevemet. Az új legyen: villany94

Köszönöm szépen!  :)

nova

@superfluid a megjelenítendő neved átírtam villany94-re.  ;)
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!