Ki minek a mestere a régi idökből

Indította Novill, 2016. április 26., 19:33:52 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Novill

Egyik kolléga hívta fel a figyelmet az országos  szakmai vetélkedőkre, amelyeket még a régi időkben szerveztek meg. "Ki minek a mestere " címmel a régi időkből . Ezek eredményei a szakmai berkekben elismerést is jelentett, melyet éremmel is jutalmaztak. Kíváncsiak vagyunk, hogy a fórumunkon aktivizálódnak-e ilyen kollégák.  Ha igen, akkor jó volna ha valaki ezt az érmét feltöltené. Mai szemmel nézve érdekes lehet ez az  ( emlék plakett) érme.  Ezek a kollégák közül vajon van-e aki még dolgozik, illetve nyugdíjasként figyelemmel kíséri -e a szakmát. Az akkori verseny társak esetleg elbeszélgethetnének itt a fórumon megosztva szakmai tapasztalatukat, illetve a szakma változásairól megoszthatnák a szakmai véleményüket is.

tothgyula

Üdvözletem!
Én ugyan nem vettem részt iyen megmérettetésen, de tanulókoromtól érdekelt a szakma.Akkor a 60-as években,megjelent a "Villamosság és biztonságtechnikája"c. kétkötetes könyv.Ezt bujtam állandóan.Majd következtek a Nullázásos áttérések a védőföldelésesről,ami ugyancsak nagy szakmai kihivás volt.Mindenféle tanfolyamot elvégeztem és ma is +nyugdijasként- követem a szakmát.A "Villanyszerelő Szakmai Fórumon" igyekszem hozzászólásaimmal (kb.260), segiteni a fiatalabbakat. A szakma tisztességét és megbecsülését (anyagilag is)fontosnak tartom.Tisztelettel:TothGyula felülvizsgáló.Sok sikert a fiataloknak.

Novill

Ezeken a versenyeken indult kollégák  jelentkezését várjuk egy fórumon történő eszmecserére. Tudom, hogy vannak ilyen kollégák akik ilyen versenyeken vettek részt :D. Bátraké a jövő  ;D.