Mérőóra áthelyezés

Indította Balázska, 2013. február 10., 19:52:34 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Gyurmaúr(fi-relé)

Sejtettem én, hogy nagy itt a gáz! A kép tanulsága szerint a "kolléga" úgy lazázta el a témát, ahogy kell. Valami írásos felkérés, megbízás volt köztetek, vagy csak -amúgy teljesen szabálytalanul- egymás tenyerébe csaptatok? komolyan megáll az eszem, hogy egyes villanyászok mire vetemednek, meddig képesek lemenni kutyába, csak azért, hogy 2 Ft-val többet megspóroljanak, aztán miattuk meg mi szívunk, mert az áramász cégek ahelyett, hogy az ilyeneket töröltetnék a névsorból, nos ehelyett kollektív büntetést, szívatást végeznek és lassan már minden szarhoz pecsétes, szárazbélyegzős, vízjeles papírhalmazt várnak el. Tényleg itt lenne az ideje egyfajta tisztítótűz meggyújtásának, ahol aki ilyen szellemben ténykedik, az elég, aki pedig hajlandó jól dolgozni, nos az megtisztul és egyszer,s mindenkorra megszűnik ez a fajta 1 suttyó miatt kollektíven bűnhődik az összes korrekt SZAKEMBER című népi társasjáték! Mindenesetre, én addig a "fa tetejéről", kezemben egy sörrel, ropival" nézem a többiek hadakozását! Sorry, fiúk, de nekem ehhez már nincs gyomrom...  :'(

nyaki

Hát, nem is tudom... ::) , az a tetőtartó nem biztos, hogy jó helyen lesz(?). Nyilván a helyi szolgáltatók döntik el az elhelyezését, amit általában a honlapjukról letölthető valamilyen formátumban. Ami biztos, hogy az EON minden szarba beleköt, de hogy ezek... :-\ .

VILL-AGH

Érdekes... Az áthelyezés,mérőhely kialakítás reg.villanyszerelő dolga,ha az csinálta akkor egy 4 oldalas dokumentációt kellett volna hogy kapjál.Ezzel elmentél volna az ügyfélszolgálatra,és intézkedsz nem nagy probléma!A gond akkor van amikor "megoldjuk okosba" történet kezd kialakulni.A villanyszerelő/ha az / nem tud igazolványt mutatni,szól a havernak a szolgáltatónál,de lehet hogy éppen beteg... és már is bonyolódik az amúgy egyszerű történet. A regisztrált szerelők listája fenn van a meevet.hu-n megnézheti mindenki,ellnőrizheti az illető jogosultságát. Amúgy a képet nézve szerintem magasan van, nem hiszem hogy gyakorlott ember csinálta amúgy 60-180 cm között kel hogy legyen a mérő a leolvashatóság miatt...