nem ráz

Indította István63, 2024. április 29., 12:33:19 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

István63

Sziasztok!
Tudna valaki segíteni abban, hogy földelt konnektor (rozsdás érintkezők és csavarok, fázis és a nulla barna színű vezeték) új földelt konnektora (próbalámpával ellenőriztem jó a földelés) cserélése után kezemmel érzem rezeg,remeg enyhén érezhetően de nem ráz vagy csíp a rezsóra felrakott lábas és az elektromos kukta oldala? A dugvillát kétféle módon is bedugtam a fali alzatba. Régi panel lakás, eredeti hálózattal: alumínium vezetékek és biztosíték. A válaszokat előre is köszönöm.

István63

Sziasztok!
Tudna valaki segíteni abban, hogy földelt konnektor (rozsdás érintkezők és csavarok, fázis és a nulla barna színű vezeték) új földelt konnektora (próbalámpával ellenőriztem jó a földelés) cserélése után kezemmel érzem rezeg,remeg enyhén érezhetően de nem ráz vagy csíp a rezsóra felrakott lábas és az elektromos kukta oldala. Kérdésem hogy mitől rezeg,remeg enyhén érezhetően,milyen hibák lehetségesek? A dugvillát kétféle módon is bedugtam a fali alzatba. Régi panel lakás, eredeti hálózattal: alumínium vezetékek és biztosíték. A válaszokat előre is köszönöm.

tothgyula

T! István63!
Hány mA-es az ÁVK? Ha 30mA-es,mérd meg a kioldó áramot.