Boldog születésnapot Gyurmaúr(fi-relé)

Indította nova, 2012. december 13., 19:42:38 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

JUVILL



Kedves Gyúrmaúr!

Remélem még nem késő, Boldog születésnapot! :)

nova

Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

Szelei

Boldog születésnapot kívánok. Megont egy évvel öregedtünk :(

Safety


Villanyreszelő


Novill


Gyurmaúr(fi-relé)

 :'( :'( Úristen, fiúk; már megint 1 újabb évvel kell többet odaírni a "dögcédulára", én nem tom, ti hogy vagytok vele, de rettenetes gyorsan mennek így 40 felett az évek és ez még a kisebbik gáz. A nagyobbik, hogy egyre reménytelenebbnek látom a Hazám és sajnos benne a saját helyzetem, mert épp ismét melót keresek, ami Bp-n sem oly egyszerű, ugyanis meló mégcsak lenne, viszont amilyen nettó vicckategória béreket óhajtanak érte adni, nos attól kinyílik a kisbicska a zsebemben. Ráadásul olyan, hogy 8 órás munkanap, nos az felejtő, mert legutóbbi melóhelyemen is általában 10-12, de sok esetben akár 14-15 órás melónapjaink is gazdagon voltak, s így már nem volt oly vonzó a fizu mértéke. Szóval, egyre inkább azon vagyok, hogy elgurítom a cangát innét és "disszidálok", mert patriotizmusból sajna nem tudok tejet, kenyeret venni, számlákat, albérletet csengetni, hogy már egyéb "úri huncutságokról", mint kocsi fenntartás, netán 1-1 külföldi út, mozi, színház, koncert, stb már ne is beszéljek. No, ez a probléma, nem az, hogy mennyi a viszonyszám az emberfia neve mögött! mindenesetre nagy köcccce, hogy nem felejtettetek el eme -illetve holnap lesz az- nemes napon, aztán csak abban bízhatok, -unk, hogy mához 1 évre már talán bőven lesz okom pezsgőt durrogtatni...

flatskerrobert

Nagyon sok boldog születésnapot kívánok.


Fiatal vagy még, nem kell olyan depisen látni az életet! Egyébként jól látod 40 felett szinte rohannak az évek, már Én is nagyipapi vagyok.
FR.

czapi

Boldog születésnapot kívánok!  :)

Így ötven felett visszagondolva nem is volt olyan rossz 40 felett  8) és reménykedve hogy nem nagyon lesz olyan rossz 60 felett,
csak fel a fejjel, a megkeresésekből, jövőre lekötött, megrendelt munkákból azt szűrőm le, hogy elindultunk felfelé.  :)