Kapacitás Váribel Kft.

Indította lackó, 2011. március 09., 23:38:12 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

lackó

Az ország teljes területén vállaljuk a következõ feladatok elvégzést:


  • Kis és középfeszültségû kábelek mérését
  • fûtõkábelek javítását
  • hûtõházak fagyvédelmének kialakítását
  • ÉV mérések elvégzését
  • mérõhelyek
  • napelemek telepítése méréssel együtt
  • villanyszerelés

Váribel Kft. Bp. képviselõ
Tel.: 06-30-304-2239



nova

Kicsit módosítottam a téma címét, mert egy idõ után mindenkinek csak kapacitás címe lesz :)
Ha van web oldalad annak is nyugodtan ad meg az elérhetõségét. Sokan vannak akik esetleg e-mail írnának esetleg egy ajánlatkéréshez, nem feltétlenül telefonálnak.
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

lackó

A laszlokalmar@citromail.hu is elérhetõ vagyok. Vagy a VÁRIBEL Kft.-keresztül.

lackó

Csatolt képként megtekintheti, hogyan is néz ki egy fûtõkábel, melyet a burkolat alá helyezzünk és ez biztosítja a kocsi bejáró fagymentesítését a téli idõkben.



lackó

Kalmár László Villanyszerelõ.Fûtõkábelek telepítése,mérések,hibahelykeresés,tervezés,erõsáramú kábelek vizsgálata mérés javítás,túlfeszvédelem,mérõhelyek,elektroszmog-védelem.Tel:06303042239

nova

elektroszmog-védelem

Árnyékolás kialakítását jelenti? Esetleg méréssel is foglalkozol?
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

Novill

Melyik típusú mûszert használjátok az elektroszmog mérésére. A hálózat leválasztására milyen módszerrel dolgoztok, túl az árnyékolt erõsáramú szerelésen.

lackó

Árnyékolt erõsáramú kábeleket használunk ,minden fémszerkezetet EPH-ba kötünk,ezüstszálas függönyöket szintén földeljük,a jó érintésvédelem félsiker.Azt tudomásul kell venni hogy 100%-os védelem nem alakítható ki.Kalitkában nehéz lenne élni.A hálószoba leválaszt ható az áramkörrõl.Méréseket nem én hanem a természetgyógyász ismerõsöm végzett a CONRAD elektroniknál kapható mûszerrel.A szerelés után csökkent a szmog ,de a szomszédból jõvõ sugárzást csak FEREDÉ kalitkával lehetne kizárni.Ha tudtok még egyéb megoldásokat érdekelne.Üdv Kalmár László.

tothgyula

Üdvözletem!
Az a kérdésem, hogy tudomásod szerint van-e szabvány a felületfűtésekre vonatkozóan? Itt a fórumon valaki árnyékolórácsról írt,de ez kevés információ.Ha érintésvédelmi szempontból vizsgálom,mi az érintésvédelmi mód? Mivel árnyékolt kábelről van szó, a nullázás lehet? És kiegészítő védelemként az áram-védőkapcsolás.
Ha az elektroszmog oldalát nézem, az elektromos erőteret és a mágneses erőteret külön kell vizsgálni.Talán a kültéri bejáró fűtésénél ez nem gond, de pl. a lakás lakott helyiségeiben fal vagy padlófűtésnél már igen.Pl. fűtőszőnyeg esetében mi az érintésvédelmi mód?
Köszönettel:TothGyula.