CNC gépek vizsgálata

Indította Bali12, 2018. július 22., 15:25:19 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

faxelektro

A szekrényben van négy darab 4o Amperes mágneskapcsoló 22oVoltos vezérléssel és egy moderált szó nagy trafó. Hétfőn csinálok néhány képet.

faxelektro


faxelektro

Fel raktam a GANZ irányváltót jól működik már csak a vízpumpát kell beindítani valahogyan.

faxelektro

Ma sikerült be indítani a vízpumpát is szépen működik a kis koreai sajnos hiányzik a táblázat a kapcsolásokról ami nagyon kellene az esztergályos mesternek.

Simon Endre

Jobb lenne  a közérzetem ha elárulnd végsősoron mit is javítottál meg (vagy cseréltél) és azt is hogyan. A "ganz" kapcsoló a vezérlésben vagy a főáramkörben  váltogat és a "pumpa" hogy lett üzemképes, no es a kedves mesternek  az a "táblázat" a villamos kapcsolási rajz lenne vagy a fogaskerékszekrény váltóinak fötengelyfordulat vagy előtolás értékeit tartalmazza ?

faxelektro







A GANZ kapcsoló a főáramkörbe váltogat a vízpumpának pedig raktam egy kapcsolót máskülönben egy nagyon lerobbant eszterga volt amit működő képessé tettünk azért is írtam talán olyan boldogan és a esztergályosnak biztosan nem a villamos  kapcsolási rajz kell ha nem jól fejezem ki magam attól értsd jól mert bárki tévedhet.