Villámvédelmi teszt kérdések tanfolyamhoz

Indította hacsate, 2013. február 14., 11:08:26 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

hacsate

Tisztelt Kollégák!
Én jelenleg járok mind két VV tanfolyamra. Az ÉV és az EBF régebben meg van. Kérdezném valaki kitudna segíteni a két tesz kérdés sorozattal. Az én könyvem végében nem találhatóak meg, úgy mint az ÉV és EBF könyvekben is volt.
Köszönettel

Novill

Ez nem tudom, hogy most hogy van. A régebbi nem norma szerinti vizsgákhoz adtak ki külön füzetet amiben a tesztek voltak. Kérdezz rá a MEE-nél telefonon, hogy létezik-e a könyvhöz tesztek füzet.

JUVILL

Idézetet írta: hacsate Dátum 2013. február 14., 11:08:26 DÉLELŐTT
Tisztelt Kollégák!
Én jelenleg járok mind két VV tanfolyamra. Az ÉV és az EBF régebben meg van. Kérdezném valaki kitudna segíteni a két tesz kérdés sorozattal. Az én könyvem végében nem találhatóak meg, úgy mint az ÉV és EBF könyvekben is volt.
Köszönettel
Úgy gondolom tudok segíteni.
Az MSZ 274 nem norma szerinti anyag tesztkérdései egyébként a jegyzetben megvannak.
A norma szerinti jegyzetben ez nem szerepel.

ELEKTOR-KALANDOR


Novill

Nekem is átküldheted emailban vagy privátban. Élérhetőségem fenn van.

Sztrogoff

Ugyan nem "teszt"-kérdés, de nem akarnék neki új topicot nyitni.
2004-ben voltam VV tanfolyamon, hátha egyszercsak sandán néznek majd a régi bizonyítványomra (az utolsók egyike voltam, aki úgy tett ÉV vizsgát, hogy abban a VV is benne foglaltatott, és mivel a bizonyítvány betűjelén ez nem látszik, és lassan kezdenek eltűnni azok a szakemberek, akik erre egyáltalán emlékeznek...).
Szabó Iván tartotta a villámvédelmi szabványos-felülvizsgálós részét (ő nagy fej volt, sajnos tavaly meghalt), és a végén mutatott egy pár érdekes dolgot a gördülő gömbös szerkesztéssel kapcsolatban, hogy az elmondva egyszerű, de a gyakorlatban nem mindig az. Hiába próbáltam végtelen részletességgel jegyzetelni, tudtam, hogy ezt papíron fél év múllva úgysem tudom már értelmezni, ezért hazaérve nekiültem és csináltam egy powerpointot, végre egyszer hasznosnak látva a feltűnik és eltűnik funkciókat.
Ha valakit érdekel, szívesen elküldöm emailben, 152 kbyte, és az akkori, XP-hez szokásos Office PowerPointjában van írva.

Novill


JUVILL


Szívesen látnám, mert szakmailag sokunkat érdekelné.

Sztrogoff

Kissé elveszett ez, de most megtaláltam.

Viszont nem enged ppt-t feltölteni. Márpedig ez csak animálva követhető, véleményem szerint.