Államilag elismert napelemszerelő képzés- április

Indította EU-Solar, 2018. február 13., 10:02:44 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

EU-Solar


nova

Értem én, hogy mindenki szeretne pénzt keresni, de legalább annyi fáradtságot bele lehetne rakni a történetbe, hogy kicsit bővebb információt osztasz meg, nem csak a elérhetőséget és egy kép.
Én naponta számtalan ilyen jellegű "tucat" hirdetéssel találkozom.
A fórum felületén is vannak napelemmel foglakozót témák, szívesen vennénk ott is szakmai jellegű hozzászólásokat.
Hidd el sokkal meggyőzőbb mint az ilyen fél soros "hirdetések", információs társadalomban élünk. Csak lassan ott tartunk, hogy senki sem akar információt megosztani.
Naponta több ezren látogatják a fórumot, de az ilyen témák olvasottsága mindig alacsony, pont az említett információ szegény hozzászólások miatt.
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

Fecó

Cégünk országosan is elismert, szakmai berkeken belül komoly presztízst garantáló CSAVARMEGHÚZÓI tanfolyamot indít!

A tanfolyam díja 50 000 Ft. mely áfamentes! A csavarmeghúzói tanfolyamon a hallgatók a gyakorlatban is megismerhetik jól felszerelt műhelyünkben a csavarok meghúzásának fortélyait. Kövesse Ön is a változásokat, ismerje meg a legkorszerűbb csavarokat, csavarhúzókat. Most 20 000 Ft. pluszköltség befizetésével a "CSAVARKILAZÍTÓ"  oktatáson is részt vehet, mely elvégzése után igazoló oklevelet kap, melyet a világon bárhol elismernek (ahol magyarul beszélnek). Tartson lépést a fejlődéssel, ne maradjon le a technológiai újdonságoktól, kihívásoktól! Képzett oktatóink a legnagyobb csavargyárak termékeiből, a legkorszerűbb szerszámgyártók eszközeiből készítik fel a hallgatókat a jövő kihívásaira. Tudta Ön, hogy az EU 850-es direktíva, az MSZ 555 szabvány és a nemzetközi menetgyártó konzorcium ajánlása szerint 2019-től már csak ezen tanfolyam alapján lehet csavarokat tekergetni? El tudja képzelni hogy az Ön vállalkozása milyen versenyelőnyhöz juthat ezen tanfolyam elvégzésével? Gondolja végig, csavar mindenben van!

Intézményünk további képzést hirdet a "CSAVARMEGHÚZÓI ELLENŐR", BALMENET KONFIGURÁTOR" és "MENETSZAKADÓ-JAVÍTÓ" továbbá "MENETRÖGZÍTŐ" megnevezésű KFH által jóváhagyott, HHV szerint EKB minősítésnek megfelelő TRW azonosítóval ellátott regisztrált, minősített, központilag nyilvántartott szakmai jellegű képzéseinkre is.

Ez csak vicc, de a napelem fontos és veszélyes dolog. Igen, aki szereli sajátítsa el az OTSZ, TvMI és a vonatkozó MSZ HD 60364-7-712 szabvány előírásait, tartsa be a gyártói ajánlásokat, és felülvizsgálat esetén a vonatkozó jogszabályokat és az MSZ EN 62446 szabvány által előírt vizsgálatokat.

Sztrogoff


EU-Solar

A napenergia-hasznosítás előnyei ma már mindenki számára ismertek.
Rohamosan nő a lakosság és a nagybefektetők körében azok száma, akik nem csak felismerik a kiváló lehetőséget, hanem meg is hozzák a döntést, s megrendelik a napelemes rendszerek telepítését.

Az iparág és a piac eddig nem látott mértékben fejlődik hazánkban, óriási igényt teremtve olyan szakemberek, vállalkozások munkájára, melyek rendelkeznek a megfelelő végzettséggel, szakmai felkészültséggel, infrastruktúrával  a napelemrendszerek telepítési, karbantartási, szervizelési feladatait illetően, s szakértelmük révén ezeket megfelelő minőségben el is tudják látni.

Tudta, hogy napelemrendszert csak olyan cég szerelhet fel, ahol van legalább egy megfelelő végzettséggel rendelkező személy? Ha Ön villanyszerelői ill. háztartási gép-és készülékszerelői végzettséggel rendelkezik, vagy csapatában villanyszerelő is dolgozik, a képzés elvégzésével vállalkozása egy újabb stabil bevételi forráshoz jut.
A profilbővítéshez csak a napelemszerelői szakmai végzettség megszerzése hiányzik, hisz a szükséges infrastruktúrával már rendelkezik (dolgozók, gépkocsi, szerszámok).

Az EU-Solar Zrt. több száz napelemes rendszert értékesít országszerte és ez a szám hónapról hónapra tovább növekszik.
A kivitelezési, karbantartási munkákat, valamint az országos szervizhálózat feladatait nem magunk végezzük, partnereink számára közvetítjük ki.

Nem rendelkezik a bemeneti végzettséggel? Az Ön számára is van lehetőség, hogy hasznos, felkészült tagja legyen a napelemszerelő csapatnak!

Felnőttképzési osztályunk államilag engedélyezett és szabadpiaci képzési kínálatával lehetőséget biztosít a szaktudás megszerzésére.

Tekintse meg képzési kínálatunkat!

Kis teljesítményű szolár villamos erőművek telepítője, karbantartója

Válassza ki az Önnek megfelelőt s jelentkezzen, hogy már 2018 nyarán napelemszerelési munkák révén növelhesse bevételeit!



Kapcsolat:
Petréné Kárpáti Hortenzia
szakmai vezető
+36 20 467 3333
oktatas@eu-solar.hu
Kis teljesítményű szolár villamos erőművek telepítője, karbantartója

Novill

Évekkel ezelőtt a Kandón is volt egy napelemes képzés, ha jól emlékszem 35eFt-ért. Vajon ez a 350eFt-os képzés mivel nyújt többet?

Novill

Ez a hozzászólás már  ma a második. Örülnék neki ha marketingen kívül hasznos szakmai infókat is közre adnának, akár egy külön topikban vagy a tudástárban.
Kíváncsi lennék rá, hogy ez a 350eFt-os képzés mit nyújt?

Fecó

Én vettem a fáradságot és elolvastam. Nem ígérgetnek ott feleslegesen fűt-fát, szerintem igenis komoly, lényegre-törő a képzés célja. És hogy mit nyújt? Tekintve, hogy gyakorlati, (kézzel fogható) részről próbálom megközelíteni, két dolgot tudnék kiemelni:

- kapsz egy tanúsítványt (gondolom A4 méret, szép kartonból)
- kapsz egy számlát (ÁFA menteset!)

Ezen felül olyan ismeretanyagot és szellemi tőkét, melynek segítségével megfelelő tudásod lesz egy napelem telepítéséhez, és növekszik a számod.
"A képzési program megvalósítása ezen szakemberek számának növelését kívánja elősegíteni."
Gondolom nem véletlen a képzés ára, hiszen a szakemberek számának növeléséhez elengedhetetlen klónozási eljárások igen költségesek. Szerintem...

nova

Két témát összevontam, hiszen ugyanazzal a témával foglalkozik.

@ EU solar örülök, hogy kicsit részletesebben írtál. :)
Ha valaki érdeklődik az ilyen jellegű tanfolyam iránt jobban tud kicsit tájékozódni.
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!