Hiba a betûkel a fórumon!

Indította krisz1986, 2012. július 14., 21:22:55 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

krisz1986

Tisztelt Fórum moderátor!
Csak jelezni szeretném,hogy az elküldött válaszomat kisbetûkel és helyesen elkészítettem. Ezek után mikor elküldöm csupa nagy betûvel jelenik meg. Kérném a hiba javítását köszönöm.

nova

Ha már témát nyitottál neki. Akkor itt is leírom amit privát üzenetben is leírtam.
A hiba nem a fórumon van, hanem valószínûleg megint nálad!




A mellékelt képen látszik, a betûméret és a szöveg formázás.


IdézKérném a hiba javítását köszönöm.

De ha már a kéréseknél tartunk, ismételten a helyesírás a probléma.




Mellékelt képen ez is megtekinthetõ. Egyszerûen a google böngészõ kijelzi.
Milyen böngészõt használjunk? - Villanyszerelõ Szakmai Fórum
Úgy gondolom eléggé sokszor kértelek, hogy figyelj oda erre. Privát üzenetekben, fórum hasábjain keresztül. Úgy gondolom, hogy megtisztelhetnéd a fórum közösségét azzal, hogy odafigyelsz erre és nem adsz nekünk plusz munkát a hibák folyamatos javításával.
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

krisz1986

Ezért illesztem a Microsoft Office 2007-bõl a válaszaímat be. De köszönöm a tippet igy remélhetöleg elhárul a hiba.

Szelei

Ha nem állítottad be a helyesírás ellenõrt AUT módba akkor legalább a meg írt szöveget külön indítva ellenõrizheted. Tény, hogy sok a hiba az írásodban. :(

Marton

nova!

Szerettem volna a tudásbázisba anyagot elhelyezni de az ékezetes betûk nem megfelelõen jelentek meg, helyettük külömbözõ oda nem illõ karakterek voltak. Az anyagot elõre megszerkesztve akartam bemásolni WordPad-ból.
Próbáltam helyben írott szöveget is, akkor is ugyan az történt. A normál hozzászólásnál nincs hiba. Mint itt is. Mi lehet az ok?
Ezt is onnént másoltam, itt jó: Össz õüöûéá stb

nova

Igen tudom, az elõnézetnél jelentkezik ez a hiba. Az elküldésnél jó lesz amikor a hozzászólás gombbal hozzáadod. Ez a hiba is nem sokára ki lesz javítva. Egyenlõre a hozzászólások is ezért vannak kikapcsolva a tudástárban. Várhatóan a következõ hosszú hétvégén ez is helyreáll, ha a tesztrendszeren is megfelelõen mûködnek a tervezett módosítások. Addig is nyugodtan küld el a cikket, mert utána is tudod szerkeszteni az eszközök menüben meg fog jeleni a cikket ha megnyitod egy szerkesztés menüpont.
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

nova

Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

Cserrobi




nova

Ez csak az utolsó hozzászólásnál jelenik meg, tudok róla. Javítható és át is írtam. Máshol nem jelenik meg a fórumon. 
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!