Felhasználó név váltás!

Indította krisz1986, 2012. január 12., 21:52:05 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

krisz1986

Mivel a minap felmerült bennem,hogy saját nevemet teszem be a forumba és nem becenevezgetek. Ebben kérném a segítségedet Nova. Megvalosítható? Köszönetel: Privátkopó

nova

Természetesen megoldható. Írd be ide, hogy milyen nevet szeretnél és átírom.

Ha másnak is van esetleg majd késõbb ilyen igénye, akkor itt nyugodtan jelezhet, hogy milyen névre szeretné megváltoztatni a megjelenítendõ fórum nevét. 
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

JUVILL


Hogy ismerjük fel korábbi hozzászólásaidat?
Az avatarodról?

nova

Idézetet írta: JUVILL Dátum 2012. január 12., 22:01:29 DÉLUTÁN

Hogy ismerjük fel korábbi hozzászólásaidat?
Az avatarodról?

Egyrészt ebben a témában majd látni fogjuk ki kért és milyen jellegû változtatást a felhasználó nevében. Másrészt elvileg a fórumon található összes hozzászólásnál át lesz nevezve az új felhasználónévre.

Bár nyilván meg kell szokni majd az új nevet, gyakran nem érdemes cserélni, mert akkor nagyon megkeveredünk. :)
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

krisz1986

Juvill! Drága barátom és forumozó társak. Nem csak a néváltozásnál érdmes még figyelni az illetõ fogalmazási stilusát és szó használatát is! Ugyhogy szerintem hamar rájönél.

Üzenet összefûzve: 2012. január 13., 08:36:45 DÉLELŐTT

Egyébként bemutatkoznék glatzkrisztián erre szeretném ha megváltozna. Köszönöm a segítséget. Az Avatáromat meg ugyis megismeritek.

nova

Idézetet írta: privátkopó Dátum 2012. január 13., 08:35:14 DÉLELŐTT

glatzkrisztián erre szeretném ha megváltozna.

Ha gondolod rendesen is ki lehet írni (Glatz Krisztián), de ha így szeretnéd, akkor erre állítom be.
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

krisz1986

Nekem megfelel ha kirod rendesen. Megköszönöm. Csak nem tudtam engedi e a rendszer. Akkor legyen Glatz Krisztián köszönöm.

nova

Kész is :)

Tényleg furcsa a más név, de hát mindig minden változik.  :) Majd ezt is megszokjuk.
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

krisz1986

Nagyon szépen köszönöm. Tudod sok dolog füzödik a régi névhez. Meg különben is ezt sose felejtem el. Mert sokszor nem ugrik be milyen nével regisztráltam és hova. A gépnek nem engedem menteni mert ha kapok valami virust vagy ijesmit ugyis meg fogja találni.

JUVILL


Nekem akkor is "PRIVÁTKOPÓ" maradsz!:) Jó volt ez a név!
Ez nekem tetszett.
A fogalmazási stílus egy dolog.Mindenkinek van egy stílusa. Nekem is, másnak is. Lehet, hogy rád ismertünk volna. Szerintem mindenki megértette amit leírtál, vagy kérdeztél.
Az avatarral is lehet azonosítani. Ezért kérdeztem rá.