Rejtvény !

Indította L.ZOLTÁN, 2011. december 30., 17:20:08 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

L.ZOLTÁN

Üdv. Nova !

Arra gondoltam, hogy jó lenne indítani egy "Rejtvény rovatot". Be lehetne küldeni pl. fotókat "hol a hiba?"  "mi a különbség"  "mi hiányzik a képrõl?" stb. Lehetnének kisebb tesztek is.  Kíváncsi vagyok a többiek véleményére is.

nova

Részemrõl nyitott vagyok a dologra :)

Milyen jellegû képekre gondolsz? Be van kötve például a konnektor ahova a földelés helyére van kötve a fázis vezetõ. Ilyesmire gondoltál?

Tesztekre milyenekre gondoltál szakmai kérdéseket tartalmazóra? Ami még fontos, hogy milyen formában, szavazásokat tudunk készíteni az oldalon ezáltal komolyabb teszteket nem nagyon lehet készíteni.

Vagy milyen jellegûre gondoltál, várom a további gondolatokat a témában :)
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

L.ZOLTÁN

Szerintem nagyon vegyes lehetne a kép a humorostól az egészen "durváig" Elsõsorban szakmai jellegû de szerintem az ahhoz közel álló "feladványok" is lehetnének. Az megoldható lehetne, hogy a megfejtéseket elrejtenéd és csak hetente, havonta lenne eredményhirdetés. Pl a leggyorsabb, vagy  az egyetlen helyes megfejtés lenne "díjazva". De lehetne a hónap legkreatívabb fotóját is elismerésben részesíteni. STB-STB!

nova

Idézetet írta: L.ZOLTÁN Dátum 2011. december 30., 18:15:12 DÉLUTÁN
Pl a leggyorsabb, vagy  az egyetlen helyes megfejtés lenne "díjazva". De lehetne a hónap legkreatívabb fotóját is elismerésben részesíteni. STB-STB!

Ilyesmit tudok csinálni mint amit a profilodnál is beállítottam, ilyesmire gondoltál?

A képre szerintem az a legjobb megoldás, hogy lehet nyitni az általános beszélgetések részben egy új témát. Mondjuk képrejtvény címmel vagy valami hasonlóval új témát ahol mindenki megtippelheti, hogy mi a hiányosság.

Az esetleges nyertes kihirdetése kicsit problémás, hiszen hiszen mindenki máskor van gép elõtt. A legtöbb helyes válasz és a gyorsaság lehet esetleg még mérõ szám.

A kérdésem a többi fórum taghoz is, hogy van-e igény ilyen teszt jellegû dologra? Új témára képeknek melyeken hiányosságokat kell mondjuk kitalálni.

Ha van rá igény többek által is akkor elkezdek gondolkodni a megvalósítás technikai feltételein. :)
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

Szelei

Szerintem szavazni a képekre és ez alapján a képet felrakó lehetne díjazni!