Villanyszerelő Szakmai Fórum speciális fórum rangok

Indította nova, 2013. január 03., 15:34:12 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

nova

Készítettem egy külön fórum csoportot, mely a villanyszerelő tanulóknak készült. 15 fórum hozzászólással lehet jelentkezni ebbe a  csoportba. Ugyanolyan jogosultsággal rendelkezik mint az aktív tag. Akinek a jelentkezését jóváhagyjuk annál csak annyi különbség lesz, hogy a lenti fórum rang jelenik meg nála.



Fórum profil beállításnál a csoporttagság menüpontba lehet kérvényezni a felvételt. Az az elgondolás hívta életre ezt a csoportot, hogy egyre több tanuló is van a fórumon. Természetesen ez egy örömteli dolog, hiszen mindig öröm látni a jövő generációját akik szeretnének fejlődni választott szakmájukba. Ezen rang segítségével egyből látható ki a tanuló és esetleges kérdés feltevéseinél előnyt jelenthet, hiszen a válaszok megfogalmazásánál ez is figyelembe vehető szempont.
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

balzsi

Ez azokra is vonatkozik akik nem iskolába járnak, csak önszorgalomból tanulják a szakmát felnőtt fejjel?  ;)

nova

Igazából igen.
Azért lett létrehozva, hogy akiknek ilyen rang jelzésük van azokkal kicsit türelmesebbek a felhasználók. Hiszen egyből láthatják, hogy nem szakmabeli, hiszen még tanulja csak a szakmát. Esetleg sok kifejezés melyet használunk nem biztos, hogy egyértelmű. Az is lehetséges, hogy egyes dolgokat alapoktól kell magyarázni.

Üzenet összefûzve: 2013. január 03., 19:36:58 DÉLUTÁN

Ráadásul a tanulás sohasem áll meg, kortól független dolog. :)
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

Marton

Úgy gondolom, hogy "petike199600" neve mellől le kellene venni a "Tanuló" titulust.
Egyrészt végzett szakember, másrészt sorra eredményesen szerepel nagy szakmai versenyeken.
Többek között  WorldSkills versenyen Abu Dhabi-ban, most Budapesten az EuroSkills-en  4. helyezett lett Európai szinten.
Gratulálunk Neki. Megvan az eredménye a szüntelen kérdéseinek, tudásvágyának. Bár csak sok hasonló szakemberrel, tanulóval találkozhatnánk.
https://hiros.hu/hirek/kecskemet/oriasi-magyar-siker-a-budapesti-szakmak-europa-bajnoksagan

nyaki

Ez az eredmény a mai világban igazán kiválónak számít és biztos jövőt vetít elé. Gratulálok! :)
Támogatom a kezdeményezést.

balzsi

Én is csak gratulálni tudok a kitartásához és eredményeihez.
Egy bemutatkozó videó: https://www.youtube.com/watch?v=t0R7iiHR3bQ

nova

Köszönöm én is, hogy felhívtátok rá a figyelmem.
Másrészt én is gratulálok, csak így tovább. :)
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!