Mobil

Indította Könyves Kálmán, 2013. április 11., 19:47:47 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Milyen operációs rendszerű telefont használsz?

Android
5 (35.7%)
Windows
1 (7.1%)
iOS
0 (0%)
Symbian
1 (7.1%)
nem okos
6 (42.9%)
Windows CE
1 (7.1%)

Összes szavazó: 14

Könyves Kálmán

Érdekelne, milyen telefont használtok, mert találtam néhány hasznos szoftvert villamos és elektronikai célokra.

Szirty

Helló Kálmán!

Idézetet írta: Könyves Kálmán Dátum 2013. április 11., 19:47:47 DÉLUTÁN
Érdekelne, milyen telefont használtok, mert találtam néhány hasznos szoftvert villamos és elektronikai célokra.

Sajnos csak egy választ lehet kijelölni... (két, különböző telefont használok :-) )
Szerintem bármilyen hasznos program felüdülés lehet (a mai készülékek nem bővelkednek ebben), főleg ha szakmai.

Nem értem pl., hogy miért kell feltétlenül egy ún. "okos telefonnak" egy ostoba számológépet utánoznia, mind megjelenésében, mind funkcióiban.
Miért nem lehet egy számológép funkció ésszerű és jól használható?

Egy régi, alapműveletekre képes számológép szükségszerűen volt olyan amilyen volt, miért kell utánozni?
Ennyi erővel az okostelefon egy partner kiválasztása után híváskor utánozhatná, amint egy szaggató tárcsa szépen egymás után beketyegteti mind a 11 számjegyet, mert nem hasznos ugyan, de miért ne?
Sőt! Jól jöhet néhány téves kapcsolás, vagy a beázott analóg vonal sercegését digitálisan utánzó hangeffekt alkalmazása.
Esetleg jelentkezhetne a központos...

-= Kár hogy letedd! Nincs értelme! =-

Könyves Kálmán

Úgy látom, kellett volna egy vezetékes telefon válasz lehetőség is, a többiek nem használnak mobilt...

Szirty

Üdv Kálmán!

Idézetet írta: Könyves Kálmán Dátum 2013. április 14., 10:13:22 DÉLELŐTT
Úgy látom, kellett volna egy vezetékes telefon válasz lehetőség is, a többiek nem használnak mobilt...

Vagy olyan teszt, amiben egyszerre több lehetőség is kiválasztható. Van aki nem csak több féle mobilt, hanem amellett vezetékes telefont is használ :-D
No meg abból hogy egy teszt jelenik meg itt, gondolom nem következik az, hogy mindenki ki is fogja tölteni.
Én sem töltöttem ki, mert a felkínált válaszok nem fedik le a lehetőségek 100%-át.

nova

Szavazáshoz beraktam, még egy opciót mert nekem régebbi op rendszer van rajta. :)

Hátha nagyobb lesz a szavazási hajlandóság. :)
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!