villanyszerelés vezeték nélkül?

Indította Atis57, 2020. február 03., 16:47:47 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Atis57

Sziasztok!
 
Az elmúlt pár évben --meg ma is belefutottam.
A tulaj eldöntötte  ő x tipusú "okos házat " fog szereltetni, ahol csak a villanyóráig kell vezeték! ?
Mert minden más rádiósan, WIFI , Bluetooth al fog működni.
Mutatta is a prospektust , nem kell a vezeték se a mosógép, mikró , dugaljak  egyikéhez sem.?

Hát erről ennyit --azért lenne 1-2 jó ötletem ezen reklámok kiagyalóihoz/alkalmazóihoz !

S/K

...pedig van ilyen.
Nekem is meséltek ilyent, ott azt is hozzátették hogy mivel a légkörben mozog/megy az áram egy irányított vonalban ezért csak 2.5 méter felett lehet kialakítani az adó és vevő egységet.
És ezt komolyan mondták el. Amikor megkérdeztem mi van akkor ha nyújtózkodik valaki azt válaszolták hogy akkor magasabbra kell rakni az adót-vevőt ezért nem lehet ezt rábízni villanyszerelőre ez egy megfontolt számításokat igénylő komplett összetett feladat. Na itt már hátráltam kifelé és még azt megkérdeztem mi van ha létráról kell levenni a polcról valamit.
....a választ nem vártam meg. Igaz hallottam ami az volt hogy azért kell ezt tervezni és úgy irányítani az áramvonalakat.
itt már sírtam... a nevetéstől.

Fecó

Ugyan már, létezik már villanyszerelés villanyszerelő nélkül is...[emoji2]

Tapatalkkal küldve az én HTC U11 eszközömről


Atis57

Idézetet írta: Fecó Dátum 2020. február 03., 20:39:43 DÉLUTÁN
Ugyan már, létezik már villanyszerelés villanyszerelő nélkül is...[emoji2]

Tapatalkkal küldve az én HTC U11 eszközömről

Szia!
Ebbe elég gyakran belefutok, -tehát a "megbizható jó szakember "már mindent meg tett ! (kőműves, festő ,burkoló stb)

S akkor jövök én akadékoskodni?
Nem is értem minek hivnak! !