Villanyszerelõ fórum használatával kapcsolatos segítség

Indította nova, 2011. november 20., 19:44:55 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

nova

Ha elakadtál a villanyszerelõ fórum használatával, tehát valamelyik funkciót nem igazán tudod használni. Akkor itt megkérdezheted és valaki biztosan segít, akinek már rendelkezésére áll a válasz. Nyugodtan kérdezz, hiszen mindenki elkezdte valahol. :)

Hasznos információkat találhatsz itt is : Villanyszerelõ fórum közlemények - Villanyszerelõ Szakmai Fórum

Ha olyan kérdésed van amelyet nem találsz meg a fórumon, nyugodtan felteheted itt. Milyen kérdésekre is gondolok, hogyan kell valakinek a hozzászólását idézni, képet beilleszteni, hivatkozni valamely internetes címre, valamilyen dokumentumot csatolni a hozzászólásunkhoz és ezekhez hasonlókhoz.

Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

Szelei

Tisztelt NOVA.
Dug aljak témában hozzászólásnál mellé nyúltam  nézet helyett el küldtem! Mivel nekem a hagyományos szerkesztõ jobban fekszik váltottam volna elõnézetre.
Szerencsétlen módon használni akartam ezek után a módosítási lehetõséget, de válaszom hossza alatt lejárt a javítási idõ és elküldés után kaptam a feliratot, idõ túllépés végett már nem változtat. A beírt szövegem is el veszett. Most kicsit morcos vagyok igaz saját bénázásom. :'( De gondolom már más is járt így.
Kérdés lehetne-e hosszabb intervallumot be állítani az esetleges módosításra. :(

nova

jelenleg 90  másodpercre van állítva

Azért nem hagytam neki hosszú idõt, mert ha jönnek válaszok és késõbb valaki megváltoztatja visszamenõleg a hozzászólását akkor értelmetlenné válhat utólag a beszélgetése.

Tehát ezeknek a figyelembevételével mekkora idõ lenne ideális számodra?

Üzenet összefûzve: 2011. december 30., 19:09:33 DÉLUTÁN

Rossz sort néztem

15 perc a beállított idõ, nem 90 másodperc.
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

nova

Kedves admin társam felhívta a figyelmem, hogy nem minden csoportnak volt engedélyezve a hozzászólás szerkesztése. Javítottuk most már mindenkinek látszania kell 15 percig a módosítás gombnak a hozzászólásánál. (idéz gomb mellett)

Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

Marton

Tisztelt Nova!
Megoldható-e, hogy amikor egy témára kattitunk akkor ott mindig az utolsó hozzászolásra álljon a képernyõ éspedig nem a legelsõre? Vagy ezt én is betudom valahol állítani?

nova

Igen megoldható :)

A fórum profilon belül Legutóbbi hozzászólások megjelenítése felül részt kell kipipálni.
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

Marton


nova

Új téma nyitása a mellékelt képen pirossal jelzett területen található gombbal lehetséges.
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!