Villanyszerelő komplex rendszerű szóbeli tételek

Indította mester, 2015. április 14., 13:57:07 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

mester

Üdvözlök mindenkit!

Idén lesz a szakmunkás vizsgám.
Sajnos tankönyvünk nem volt, csak a jegyzetekre hagyatkozhatunk a tételek kidolgozásánál, amik helyenként hiányosak. Ez nem a lustaságból adódó, hanem a leadott anyag hiánya v részletesség hiánya inkább.
Kérésem az lenne, nincs e meg valakinek a komplex villanyszerelő szóbeli tételsor kidolgozva? Pár tétel is sokat segítene, nagyon hálás lennék a segítségért.
A kérdések itt találhatók
https://www.nive.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=449
(413.   34 522 04/Villanyszerelő   Épületvill.. és villamos berendezési ism.)

Villanyreszelő

Üdv Mester!
Én bejártam az órákra meló mellett,és leadtak minden tételt,sőt még maradtunk óra után is.
Ajánlom figyelmedbe a tanár segítségét!
Segítőkész emebrek!

villanyvili

Szia Mester!

Nekem meg van a 3 részes tankönyv pdf formátumban (Villanyszerelés I.-II.-III.) Ha privátban írsz email címet, szívesen elküldöm neked.
Villmix Euro Kft. Debrecen

Fecó

Kedves Mester!

Mindannyian örülünk neki, hogy rögtön, regisztráció után, már az első hozzászólásoddal új topikot tudtál nyitni, egy olyan témában, ami már létezik. Gondolom nem volt időd átböngészni ezt a sok zagyvalékot amit Mi összeirkálunk, és szerettél volna lényegre térni.
Villanyszerelő szakmai vizsgám lesz segitséget kérek! - Villanyszerelő Szakmai Fórum
Nem bántani akarlak, de Te úgy érzem nem segítséget keresel, hanem csak egy kész, kidolgozott tételsort. Bocsánat a nyers stílusom miatt, lehet Én is frusztrált vagyok, mert szintúgy vizsgára készülök. De természetesen ha bármilyen témakörrel kapcsolatosan kérdésed van, konkrét dologról, mindenki nagyon szívesen segít, csak nem akarunk helyetted dolgozni :)

mester

villanyvili!

Nagyon szépen köszönöm a pdf formátumú tankönyvet, remélem minden kérdésemre választ kapok. Hatalmas segítség. Nagyon szépen köszönöm.

Sajnos modulos képzésről áttértek a komplexre egy éve, de mi vagyunk a kifutó osztály ebben a képzési formában, mert velünk együtt már vizsgáznak 3 éves régi képzési formában tanulók is. Nem tudom miért kellett 1-2 évfolyamnál variálni, ha úgy is visszatértek a 4 éves képzésről a bevált 3 évesre.

Nem a helyettem dolgozás volt a cél, hanem az, hogy hiányos volt a lehetőség, és a netről nem szabad mindent feltétel nélkül letölteni, és elhinni, hogy igaz is.

De ez a tankönyv ez szuper. Köszi, priviben megy a mail cím. :)

Üzenet összefûzve: 2015. április 14., 21:42:37 DÉLUTÁN

villanyvili!

Sajna privit nemtok küldeni, lehet a friss regisztráció az oka.
Remélem ezzel szabályt nem szegek.
Mail címem a következő: mester222@tvn.hu
Köszi a könyveket.

980POWER

Durván 200 oldalon van meg kidolgozva, nagyon részletes, talán kicsit szájbarágós, néhány helyesírási hiba, elgépelés, szavak felcserélése mellet, de megvan. E mellet még rengeteg minden megvan, könyvek, talán az összes szabvány is megvan bár ez lehet, hogy túlzás. Katalógusok, hogy ismerjek olyan alkatrészeket is amikkel még nem találkoztam. Ezek mind fent voltak a neten, meg kell keresni és letölteni. Én is most tanulom, péntek szombat fakultáció, a vizsgahely megismerése. Nem bánnám, ha valaki, aki már szakember, átnézné, ha nem is az egészet, hogy nagyjából rendben van-e!

mester

980POWER!

Szabványok nekem is vannak, de azt a 200 oldalas dolgot már nemtudom sehonnét letölteni, és érdekelne. Rákerestem a témára többféle kereső szóval, mivel nekem is barátom a gugli. :)  Sajna sok használható infót nem találtam.
Ha linket tudnál adni, vagy ha a korábbi hsz-ban lévő mail címre elküldenéd, nagyon hálás lennék. Előre is köszi.

980POWER

Ott az előző hozzászólásom végén, le lehet tölteni, mert most próbáltam ki.

mester

Idézetet írta: 980POWER Dátum 2015. április 14., 22:10:25 DÉLUTÁN
Ott az előző hozzászólásom végén, le lehet tölteni, mert most próbáltam ki.

Szép combos anyag, de legalább lehet belőle bőven "meríteni" részletesen a tételekhez.
Nagyon szépen köszönöm.  :D Nagyon sokat segítettél.


villanyvili

Villmix Euro Kft. Debrecen