Villanyszerelõ vizsga eredmények

Indította K3NV3L0, 2012. június 19., 19:37:13 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

K3NV3L0

Sziasztok A segítségetekkel 5 vizsgából Mindet 5ösre csináltam meg! Ezer hála már csak egy szóbeli holnap :D

JUVILL


Mosolyogva, lazán kirázni a kisujjból. :)
Sok sikert!

nova

Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

nyaki


K3NV3L0

Nah meg kaptam a Bizonyítványt ma 82% 5ös Köszönhetem egyrészt az oldalnak is! Amíg élem nem felejtem el ezt az oldalt Köszi!

JUVILL

Idézetet írta: K3NV3L0 Dátum 2012. június 20., 21:33:33 DÉLUTÁN
Nah meg kaptam a Bizonyítványt ma 82% 5ös Köszönhetem egyrészt az oldalnak is! Amíg élem nem felejtem el ezt az oldalt Köszi!
Elõször gratulálok!
Másodszor az a véleményem, hogy akkor nem felejted el ezt az oldalt, ha gyakran megnyitod.
Mint villamos szakember kifejted véleményed a témákban. Úgy gondolom akár tanulni is lehet a hozzászólásokból. Még azoknak is, akiknek sok éves tapasztalatuk van. Mert olyan nincs, hogy valaki mindenhez ért. ;)

nova

Gratulálok. :)

Akkor ez után jöhet annak a területnek a komolyabb elsajátítása ahol dolgozni fogsz. JUVILL-nak igaza van abban, hogy ebben a szakmában a folyamatos továbbképzés és tanulás végigkísér a szakmai úton. 
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

user.3

K3NV3L0! Gratula, de nem te vagy az egyetlen, hanem az én osztályom is sikeresen letette teljes egészébe a vizsgát (az én részemrõl 89%-os eredménnyel). Bár szerintem ennek többnyire az egyetlen oka az volt, hogy az iskola jó pofizni akart és öregbíteni saját hírnevét. Például nálunk a kevésbé tudású tanulóknak is sikerült összehozni a hármas, négyes osztályzatot. Egyébként:
Kedves tapasztalt fórumozok tudnátok tanácsot adni, hogy mi legyen a másod szakmám, a jobb elhelyezkedés szempontjából? Riasztószerelõ, klímaszerelõ, elektromûszerész, PLC programozó, esetleg hegesztõ? Vagy valami más?

nova

Gratulálok user.3, az hogy milyen területen tanulj tovább szerintem nagyban függ az érdeklõdési körödtõl is, ha érdekel a villamos terület akkor érdemes abban gondolkodni. Ha közel áll hozzád a számítástechnika akkor a PLC programozás és riasztó szerelés is szóba jöhet. Ezzek önmagukban is nagy területek.
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

JUVILL

Idézetet írta: user.3 Dátum 2012. július 05., 23:13:00 DÉLUTÁN
K3NV3L0! Gratula, de nem te vagy az egyetlen, hanem az én osztályom is sikeresen letette teljes egészébe a vizsgát (az én részemrõl 89%-os eredménnyel). Bár szerintem ennek többnyire az egyetlen oka az volt, hogy az iskola jó pofizni akart és öregbíteni saját hírnevét. Például nálunk a kevésbé tudású tanulóknak is sikerült összehozni a hármas, négyes osztályzatot. Egyébként:
Kedves tapasztalt fórumozok tudnátok tanácsot adni, hogy mi legyen a másod szakmám, a jobb elhelyezkedés szempontjából? Riasztószerelõ, klímaszerelõ, elektromûszerész, PLC programozó, esetleg hegesztõ? Vagy valami más?

Gratulálok!
Senki kedvét nem akarom elvenni, csak elismerés a sikeres vizsgáért.
Gondolom elõbb - utóbb sikerül eldönteni, hogy milyen második szakmát választasz.
Az írásodban viszont van egy "sánta mondat".
Elnézést a kritikáért. Tudom nem fog tetszeni, de leírom.
"nálunk a kevésbé tudású tanulóknak is sikerült összehozni a hármas, négyes osztályzatot".
Itt kezdõdik a probléma a szakmában. Szakmailag mennyire képzett az ilyen végzettségû villamos ember? Mit tükröz az ilyen tudás?
Sajnos ezért kell a rutinosabb villamos embereknek odafigyelni egy - egy kiadott munkafeladat alkalmával, és ezért találkozunk nap-mint-nap elkeserítõ szabványossági hiányosságokkal.
Tudom, a gyakorlat teszi a mestert.
De ezt a "sánta" mondatot talán nem kellett volna itt elejteni, mert ezt elolvasva, elképzelhetõ, hogy egy más vélemény is kialakul.
Még egyszer gratulálok! A leírtakért elnézést, de nem tudtam szó nélkül hagyni.