Villanyszerelõ felnõttképzés

Indította Twidgee, 2012. január 25., 07:48:09 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

kovdana

Sziasztok, üdvözletem mindenkinek!

Nagyon örülök, hogy rá találtam erre az oldalra, nagyon sok hasznos információ található itt. Barátommal szociális területen dolgozunk, amelyből már kezdünk "kiégni". Valamilyen kézzel fogható, gyakorlati sikerélményt is nyújtó szakmában szeretnénk elhelyezkedni, ezért esett a választás a villanyszerelés szakterületére. Tervünk az, hogy első lépésként Nyíregyházán egy okj villanyszerelési tanfolyamot szeretnénk elvégezni. Segítségeteket szeretném kérni, hogy Nyíregyházán tudnátok-e gyakorlatorientált képző intézetet ajánlani?

Segìtségeteket előre köszönöm!  :)

nyaki

Üdv!
https://www.google.hu/search?q=ny%C3%ADrs%C3%A9g+szakmai+tov%C3%A1bbk%C3%A9pz%C5%91+kft&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b&gfe_rd=cr&ei=5aWFWaXNDoeE3gOJ8bEQ
Keressétek Sipeki Gyulát.
Van náluk gyakorlati képzés is, de sajnos nem teljeskörű, mint ahogyan sehol sem, így valójában az élet lesz a való tanítómester vagy egy szakmai múlttal rendelkező mesterember.

kovdana

Kedves Nyaki!

A Nyírvidék képző központról (Kezdőlap » NYVKK) van információd? Úgy hallottam, hogy van normális műhelyük, meg aki érdeklődik azoknak gyakorlatban is tudnak mutatni egy két dolot. Sajna most ott egyenlőre nem indul képzés, csak ilyen munkaügyis.
Köszönöm amit küldtél, hétfőn felkeresem őket. Ők a METSZ-el vannak egyben? Vagy csak az iroda van egy épületben?

Köszi! Dani

nyaki

A Nyírvidékhez még nem volt szerencsém.
Az általam ajánlott, az MTESZ nyíregyházi képviselete. Amikor náluk végeztem ráépülő tanfolyást, akkor az EON tanműhelyében volt a gyakorlati képzés, de hogy most hogy van, azt csak ők tudnák megmondani.

frici

Sziasztok!

Egy ki segítséget szeretnék kérni, a Kapos képzésére járok (OKJ) és szeretném beszerezni a teszt sorokat ill. az intézmény által kiadott gyakorló feladatokat. Van valaki aki már túl van náluk a képzésen és tud nekem segíteni?

Előre is köszönöm.

Frici

coyote2

2007 kapos ahol tanulsz?

Tapatalkkal küldve az én HTC Desire 500 eszközömről


frici

Idézetet írta: coyote2 Dátum 2017. október 01., 07:17:08 DÉLELŐTT
2007 kapos ahol tanulsz?

Tapatalkkal küldve az én HTC Desire 500 eszközömről

Üzenet összefûzve: 2017. október 03., 22:09:51 DÉLUTÁN

Idézetet írta: coyote2 Dátum 2017. október 01., 07:17:08 DÉLELŐTT
2007 kapos ahol tanulsz?

Tapatalkkal küldve az én HTC Desire 500 eszközömről

Igen

coyote2

A vizsga mikor lesz?

Tapatalkkal küldve az én HTC Desire 500 eszközömről


rrobert

Budapesten tudtok  valami aránylag normális sulit?

Tudom hogy elég kuka ez az esti képzés, de csak így tudom elvégezni..

Váradi Zsolt

Járt valaki az Edu-solar napelemszerelő képzésén? Megéri elmenni?