Villanyszerelõi vizsgára szeretnék felkészülni.

Indította gaga, 2011. május 27., 22:03:46 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

user.3

Üdv!
Nem sokára itt a villanyszerelõi vizsgám, ami három modulból fog állni. 900 ( írásbeli, prezentáció készítés, mérés), 899 ( szóbeli, gyakorlat ), 896 ( írásbeli, szóbeli ).
Az írásbeli lesz hamarabb, és a kérdésem az lenne, hogy tudtok-e olyan linket közölni, ahol a tavalyiak, meg az elõttiek fellelhetõek felkészülés céljából?

szmihaly


user.3

Idézetet írta: szmihaly Dátum 2012. április 06., 18:21:54 DÉLUTÁN
Szia!
A google neked is barátod,de egy kis ízelítõ: Szoftverek      ::::::  Powered by: www.webtar.hu ::::::*  :)
Kösz, ismerem ezt a honlapot.
Valóban sok információt lehet itt találni, de az írásbelire nem nagyon lehet felkészülni az itt látottakból.

JUVILL


Ha egy tételsort "mutatóban" feltennél, lehet, hogy több segítséget kapnál.

krisz1986

Kérdés? Az iskolában az oktatóktól nem tudnak esetleg adni mintát vagy nem vagy egyikkel se úgy bratyiba hátha. Valami régi oktató õk mindent elraknak. Én is így vizsgázok májusban csak másból. Pl.: nekem 2004 vizsgafeladatlapom van. Mielõtt megkérded nem villany. Sajnos.

user.3

Idézetet írta: JUVILL Dátum 2012. április 06., 20:15:28 DÉLUTÁN

Ha egy tételsort "mutatóban" feltennél, lehet, hogy több segítséget kapnál.
Hát elvileg a 896-os modul szóbeliéhez lesznek hasonló kérdések, de nem tudok egy feladatlapot sem mutatóba felrakni, hisz pont ezért vagyok itt.  A 900-es modulból már szereztem egykori feladatokat egy másik fórumról, arról itt a link:
http://bexxter.uw.hu/900feladatok.zip

JUVILL


Érdekes!:)
Ha én beírom a google-ba, hogy 896 modul, abban ott van az összes tétel, mi több kidolgozva.
Mi is akkor a probléma?:)
Feltételezem a 900-as így megvan.

user.3

Idézetet írta: Glatz Krisztián Dátum 2012. április 06., 21:27:51 DÉLUTÁN
Kérdés? Az iskolában az oktatoktól nem tudnak esetleg adni mintát vagy nem vagy egyikel se úgy bratyiba hátha. Valami régi oktató õk mindent elraknak. Én is igy vizsgázok májusban csak másból. Pl.: nekem 2004 vizsgafeladatlapom van. Mielött megkérded nem vilany. Sajnos.
Hát a tanárok nagyon magunkra hagynak. Az osztályfõnökömnek megvan az összes kidolgozott szóbeli tétele, de nem akar ?keresztbe tenni? a többi tanárnak és inkább hagyná szó szerint megbukni az egész osztályt. Az egyik osztálytársam meg egy villanyász tanárt keresett meg, hogy korrepetálja õt tételekbõl, mert a szakismeret tanárunk állandóan csak saját magáról és különbözõ hülyeségekrõl tudd beszélni. Na õ is el lett zavarva ugyan azzal az indokkal.


Üzenet összefûzve: 2012. április 06., 22:02:44 DÉLUTÁN

Idézetet írta: JUVILL Dátum 2012. április 06., 21:51:47 DÉLUTÁN

Érdekes!:)
Ha én beírom a google-ba, hogy 896 modul, abban ott van az összes tétel, mi több kidolgozva.
Mi is akkor a probléma?:)
Feltételezem a 900-as így megvan.
A 896-os modul ügyebár van áll egy szóbeli, meg írásbeli részbõl. A szóbeli tényleg kivan dolgozva, azzal nincs semmi gondom. Csak arról akarok megbizonyosodni, hogy néz ki az írásbeli. Hogy mikre számíthatok.

user.3

Üdv!
Túl vagyok az írásbelin és hál Istennek sikerült! A 896-os írásbeli könnyû volt, mert folyamatábrás feladat volt, amit begyakoroltam a NIVE oldalán fent levõ minta feladatokból. A 900-as Power Pointos prezentáció készítés is könnyedén ment és az is nagyon jó lett. Viszont a 900 írásbeli rossz lett, de a szükséges százalék megvan. Az nem csak nekem lett rossz, hanem szinte mindenkinek, mert olyan számításos feladatok voltak, amikkel nem foglalkoztunk a szakmai számításos órákon. Még hátra van a gyakorlat és a szóbeli. Remélem sikerülni fognak azok is.