Hogyan találtál a villanyszerelõ fórumra

Indította nova, 2011. augusztus 29., 19:53:47 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

nova

Gondoltam érdekes felvetés lehet, hogy milyen módon jutottatok a fórumra.  :)
Pár tagunkról tudom, hogy milyen módon akadtak ránk melyet a bemutatkozó részben megosztottak velünk. Persze érdekelne, hogy a többiek milyen módon jutottak ide, egy kis statisztikai felmérésnek is jó lesz az idõ múltával.
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

szmihaly

Én a google által,még hamarabb valamivel,mint hogy ide is beregisztráltam magam.Egy munkámhoz kerestem anyagot-tájékoztatót,mikor ezt az oldalt is elõhozta a google.A villanyszerelõk lapja fórumán is szoktam lenni,mikor ott a fórummal volt egy kis gubanc,ott már megírtam ennek a fórumnak a címét,ott még nem nagyon hallottak errõl az oldalról,és kíváncsiságból át is jöttek egy páran,amint már az ismert.Röviden ennyi.Ha meg majd több idõm lessz,megpróbálom aktívabbá tenni magam itt is.

Zappa

Én is a villanyszaklap fórumon osztottam az eszet.Egyszer csak lett egy olyan érzésem hogy a pangó fórumot flash-ekkel próbálják feldobni.A fórummotor is szívatott rendesen.Kaptam egy pár ping-et is/meg akarták tudni,honnan írok/Az adminok semmilyen kérésre nem reagáltak.Szóval a Múzeumigazgató emlékezetes kirohanása után, rákerestem a google-val,megtaláltam,itt vagyok.Bár mostanában 16 órát építkezéseken töltök,nem igazán van kedvem írni,de majd õsszel pótolok mindent.

Tret

Én úgy találtam ide hogy kerestem valami szakmai dologgal kapcsolatost,aztán hipp-hopp itt voltam.:)

Ambrus

Hm. Kínomban.  :) Beírtam a keresõbe, hogy fí relé hibái, és ezt az oldalt ajánlotta.

exchange

Google keresõbõl, Vicces villamos képeket keresve kerültem ide.


nova

Megkérdezhetem milyen ajánláson keresztül találtál ide? :)
Legtöbb felhasználó szerintem a google keresőn keresztül érkezik.
Bár mindig jó hallani egyéni beszámolókat.
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

Simon Endre

A FÓRUM -ra amit már régtől fogva látogattam, (HIFI tébolyultak tereltek be.) Volt egy nagy ötletem amit megépítettem, bevált ez lett volna a debütálásom, erre kaptam (máig) kb.1700 megtekintést meg egy leb..ást  érdemi hozzászólás semmi. Egy tál lencséért odadtam volna, de így sem kellett senkinek. Végsősoron azt szerettem volna hogy az  ötlet intim publikációval maradjon a "kerítésen" belül,  vagy ha másut hasznosul hazánfia hasznára legyen.

nova

Micsoda terelések és élettörténések. Történetet köszönöm, ez az ötleted gondolom egy másik fórum felületen történt?
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!