Milyen ütvefúrót vegyek?

Indította petike199600, 2012. szeptember 16., 16:09:32 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

nova

Ütõerõ ha kisebb akkor az talán jelent valamit. Persze úgysem leht teljesen minden gépet összehasonlítani. A másik tényezõ ezeknél a gépeknél, hogy tudni kell használni õket, tehát nem mindegy hogyan használod. Nem csak egyszerûen nekinyomod a falnak és indul az erõlködés, ennek is megvan a technikája. A fúrógépre mivel 3 év garancia van a leírás szerint, így bõven lesz idõd nyüstölni és kideríteni, hogy megfelelõ-e számodra.  ;)
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

balzsi

Kedves Urak!

Mi a véleményetek a következõ technikáról:Einhell RT-RH 32 fúrókalapács? Természetesen csak alkalmi használatra kellene. Ha van jobb ötlet ebben az árkategóriában, akkor szívesen veszem az ötleteket.

Szelei

Én speciel nem tartom márkanévnek az általad ki nézett gépet és ebben a kategóriában nagyon széles a választék.
Aldi, Lidl szokott hasonló de német minõségû gépeket jó garancia idõvel értékesíteni. Erre a célra inkább ezeket ajánlanám.

nova

Alkalmi használatra, tehát otthon akarsz vele kisebb barkács feladatokat elvégezni akkor arra ez még sok is. Ha viszont dolgozni szeretnél vele akkor ott sajnos muszáj beruházni. Mint az elõzõ hozzászólásokban is volt róla szó, a feladathoz érdemes gépet választani. Ha például csak egy rövid idõre lenne szükséged egy komolyabb gépre, akkor érdemes meggondolni a bérlés lehetõségét is. Ekkor arra a rövidebb idõre kibérelsz egy komolyabb gépet.  ;)
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

balzsi

A közeljövõben kb. 10 órás munkáról lenne szó /falvésés/ , de a késõbbiekben is alkalomadtán fogom majd használni, ezért a bérlés helyett én inkább a vásárlás mellett döntök. Az hogy "sok" lenne ez a gép, szerintem inkább kerüljön egy kicsit többe, mintsem egyszer használatos legyen. ;)

rabszolga

Megint idetévedtem.  :)
Azt hittem rosszul látok. Ezért kérdeznék valamit.

"Nem tunnátok ajánlni valamféle gépet ami mindenre jó és frankó meg nem is sok meg meg meg kicsi is és bírja is meg má megvettem meg elcseréltem de adjatok tanácsot azonnal mit igyak reggel a fogmosópoharamból..."  >:(

Ez most komoly???

nova

Hát én elhiszem, hogy a tanuló kollégának komoly döntés egy ilyen gép megvásárlása. Az persze nem rossz dolog, hogy megosztjuk egymással az ilyen irányú tapasztalatainkat. Igaz a témát illetõen volt egy váltás, de ez a saját döntése. Minden ember más viseltessünk egymás iránt toleranciával.  ;) Segítsük egymást amiben lehet.  :)
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

Gyurmaúr(fi-relé)

nova, te olyan vagy, mint egy igazi tanító bácsi; azaz türelmes, gondos, odafigyelsz mindegyik csemetére, még csírájában leálítasz minden "csúfolódást, hergelést, gorombáskodást". A magam részérõl meghajlok nemes nagyságod elõtt és köszönöm, hogy ilyen alázattal viseltetsz a site iránt, tehát tulajdonképpen irántunk!  :)

petike199600

Sziasztok!
Szeretném megkérdezni hogy az itt lévõk közül ki milyen géppel szokott vésni és fúrni?

nova

Úgy gondolom akinek tapasztalata van a gépekkel kapcsolatban az már megosztotta tapasztalatait, ha szerette volna. Esetleg a csatlakozó új tagok oszthatják meg késõbbiekben ez irányú tapasztalatikat a fúró gépekkel kapcsolatban.  ;)
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!