Hol lehet beszerezni?

Indította Szamóca, 2016. október 07., 12:23:41 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Szamóca

Üdvözletem!
Magyarországon hol tudok beszerezni TEC 22NA-17 Elektronikus időzítőegységet?

Simon Endre

Ez egy inzert időzítő, ami nyilván csak késleltetetten üzembeléptetni vagy időzítetten megszakítani tud. Amennyiben nincs garancia vagy illetéktelen átalakítás probléma akkor a "tápoldalon" beiktatott azonos funkcióju időzítőeszköz is megfelel és az bíztosan nem lehet drágább ennél, mert ezt bíztosan aranyárban tudod beszerezni mivel a kivitele alapján termotecnikai szerelvény és nem standard építőelem, (terepi kivitel) a beltéri nyilván olcsóbb is lenne.

Üzenet összefûzve: 2016. október 07., 16:18:57 DÉLUTÁN

Bocs' találtam még infót a (linken kívül is) a szerkentyű viszonylag nagy időközökkel náhány másodperces impuzusokat ad. Természetesen mindkettő állítható, van ennek is sok gyártótol "szekrényes" megfelelője. Az eredeti, (ha volt ilyen) pótlására vagy új beszerzésére max a gyártót tudom javasolni, vagy az általa megjelölt disztributort.

nyaki


Szamóca

Köszi a válaszokat!
Nos a cégnél ahol dolgozom van ilyen időzítőegység, onnan tudok a létezéséről. Ott egy légtartály kondenzvíz leeresztő szelepét vezérli már huszonkét éve hiba nélkül.
Most azonban más célra szeretném felhasználni más időintervallumban, ezért a 17-es variánsa.
Kiváltottam egy Saia KOP170 aszimmetrikus jeladóval, és működik is dolog, hiszen funkció kompatibilis a helyettesítendővel, de méretileg, és kivitel szempontjából nem épp esztétikus látvány egy külön dobozolt nagyméretű egység, nem beszélve a többletmunkáról ami az elkészítést illeti. Praktikusabb lenne a keresett eszköz, de sajna amerikai gyártmány, és bár Angliába szállítanak, de az ottani disztribútor nem hozat be standardtól eltérő időintervallumút. 

zsoltkis

Hello, pár hónapja kaptam egy e mail-t hogy jön majd egy új behúzó rendszer, azt írták hogy könnyen lehet csatlakoztatni a kábeleket és hogy szinte egy pillanat le csatlakoztatni, meg hogy nem tud beszakadni stb... kerestem a boltokban de még nem hallottak róla. Elvileg már lehet kapni vagy mostanában lehet majd kapni.
Találkozott valaki ilyennel? ha igen mennyire jó? árban mennyi?


zsoltkis

Nem, ez egy közvélemény kutatás volt hogy lenne e rá kereslet? milyen áron? stb... a behúzóhálókat nem szeretem, nekem legalábbis sosem megy fel olyan könnyen, ha eres kábelt húzok akkor mindig kimegy rajta, megtörik meg minden.
Azt írták hogy ez egy új fej magyar szabadalom, és hogy csak bele kell tolni az elejébe a kábeleket és magától rögzíti azokat. Felgyorsítja meg egyszerűsíti a munkát, hát kíváncsi vagyok...
Még keresgélek hátha rátalálok...

zsoltkis

Megtaláltam amit kerestem, még nem kapható az üzletekben, pár hét és kapható lesz. Viszont kaptam egy részletes tájékoztatást. 1,5 és 2,5 es MCU kábelekhez vezetékhez használható, max 6 vezeték csatlakoztatható.
Ez egy új magyar szabadalom.