Üdvözlünk janos.hevizi

Indította Villanyszerelõ fórum üdvözlõ robot, 2012. április 11., 23:24:57 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Villanyszerelõ fórum üdvözlõ robot

Üdvözlünk janos.hevizi a villanyszerelõ szakmai fórumon!


Ha gondolod ebben a rovatban hozzászólásként nyugodtan leírhatod, hogy mivel foglalkozol,  milyen céllal érkeztél a fórumra.

Jó olvasgatást és tapasztalat szerzést kívánunk. Nézz körül a fórumon, ha véleményed van valamirõl írd meg nyugodtan szakmai véleményed, szólj hozzá fórumozóink témáihoz. Ha kérdéseid lennének a villanyszerelés és a villamos felülvizsgálatokkal kapcsolatban akkor a fórum megfelelõ részében nyugodtan tedd fel õket és a fórum közössége a lehetõségeikhez képest igyekszik megválaszolni õket.

Téma nyitásnál kérlek ügyelj a jól megfogalmazott címre, melybõl kiderül mivel kapcsolatban nyitod az adott témát. (érdemes átolvasni: Villanyszerelõ fórum közlemények )

A fórum szabályzatát is érdemes tanulmányozni, hogy késõbb esetleges félreértések elkerülhetõek legyenek.

Villanyszerelõ szakmai fórum csapata.

nova

Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

janos.hevizi

Én is üdvözlök mindenkit, magamról csak annyit, hogy egy öreg bácsi vagyok már, akit fiatal korában megfertõzött az elektromosság persze csak "laikus" szinten és inkább a gyenge áramú része. Aktív koromban anyagbeszerzõként tevékenykedtem, ebbõl kifolyólag lett egy kis ismeretem az elektronikai alkatrészekre és persze sok más alapanyagra.  Véletlenül bukkantam az oldalatokra és megtetszett a tartalom . Sok sikert kívánok mindenkinek és jó fórumozást.