Egyedi gyártású világítótest

Indította Marci2018, 2018. június 09., 12:01:37 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

faxelektro

Az már meg van csak még annyit tudtam el érni,hogy fel kapcsolom mindkét lámpát külön külön a két adóval de le már nem tudom kapcsolni egy kevés idő után egyik majd utána a másik is le kapcsolódik . Pedig az útmutató szerin egyszer az adót majd a vevőt programoztam be most már százszor is.
Lehet,hogy ujjon rossz lenne a vevő?

faxelektro

Az egyik ledet sikerült megoldani le-fel kapcsolható az egyik távirányítóval a másikat feltudom kapcsolni de le már nem aztán egy idő után magától le kapcsol nem tudom az adó lehet a hibás vagy nem jól programozom?

robotomi1996

Sziasztok!

Felkértek, hogy készítsek egy bizonyos egyedi lámpát, de hivatalosan. Arról van szó lényegében, hogy egy kemény műanyagból készült tárgyba kellene fúrni egy lyukat és beleragasztani egy E27-es foglalatot. Ilyenből kellene megcsinálni 4-et, majd ezeket egyesíteni és ez egy mennyezeti lámpa lenne.

A vállalkozás részéhez kötődően annyi kérdésem lenne, hogy egyéni vállalkozóként milyen tevékenységi köröket kell megjelölnöm ehhez a munkához?

Ha jól tudom, akkor hiába CE tanúsítvánnyal rendelkező eszközöket építek be, ez már új dolognak fog minősülni és ahhoz, hogy eladjam (forgalomba hozzam), rendelkeznie kell egy műszaki dokumentációval és egy EU megfelelőségi nyilatkozattal, amelynek része a CE tanúsítvány is.
Kérdésem, hogy a CE tanúsítást én is ráírhatom-e, ha felsorolom, hogy melyik EU harmonizációs jogszabályokat vettem figyelembe vagy egy külső szakcéggel be kell vizsgáltatni mindem esetben az egyedi alkotásokat?
Továbbá van-e még valami követelmény?

Előre is hálásan köszönöm a segítséget!
Tomi