Üdvözlünk JUVILL

Indította Villanyszerelõ fórum üdvözlõ robot, 2011. december 29., 20:15:45 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Villanyszerelõ fórum üdvözlõ robot

Üdvözlünk JUVILL a villanyszerelõ szakmai fórumon!


Ha gondolod ebben a rovatban hozzászólásként nyugodtan leírhatod, hogy mivel foglalkozol,  milyen céllal érkeztél a fórumra.

Jó olvasgatást és tapasztalat szerzést kívánunk. Nézz körül a fórumon, ha véleményed van valamirõl írd meg nyugodtan szakmai véleményed, szólj hozzá fórumozóink témáihoz. Ha kérdéseid lennének a villanyszerelés és a villamos felülvizsgálatokkal kapcsolatban akkor a fórum megfelelõ részében nyugodtan tedd fel õket és a fórum közössége a lehetõségeikhez képest igyekszik megválaszolni õket.

Téma nyitásnál kérlek ügyelj a jól megfogalmazott címre, melybõl kiderül mivel kapcsolatban nyitod az adott témát. (érdemes átolvasni: Villanyszerelõ fórum közlemények )


Villanyszerelõ szakmai fórum csapata.

nova

Üdvözöllek a villanyszerelési témákkal foglalkozó fórumon. :)
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

JUVILL


Több mint 30 éve foglalkozom villamos biztonságtechnikával.
Napok óta böngészek EBF tanfolyam után, így találtam a FÓRUMRA. Beleolvastam
több témába, és mivel teljesen azonosultam szakmai szempontból, úgy gondoltam helyem van köztetek, és regisztráltam.
Bízom benne, a jövõben - szakmai tapasztalatomat hasznosítva - egy-két témában sikeres konzultációkat tudunk folytatni.

nova

Ha gondolod a profilodban állítsd be nyugodtan a weblapod elérhetõségét. Rákerestem a nevedre és bedobott egy oldalt, gondolom a tied. Láttam ott érdekes képet egy számítógépet asztalba beszerelve számítógéprõl ház nélkül.

Ha nem titok mi a története ezeknek a képeknek?
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

JUVILL


Még nagyon keveset tanulmányoztam a levelezéseket, remélem jó helyen válaszolok.
Jó helyen jártál a képeket tekintve.
A honlap: www.juvill2004.mzy.hu

A képeknek története egyszerû.
Sok felé járok, és látok "szép dolgokat" a felülvizsgálatok idején.
Van olyan berendezés is ami szabványos...
Ezt a ház nélüli számítógépet interneten találtam, sajnos hasonló szereléssel
elég gyakran találkozom.
És akkor megkérdezik, hogy miért gyúladhat ki a villamos berendezéstõl az épület.

nova

Csak hogy mindenkinek világos legyen, hogy mirõl is beszéltünk. :) Remélem nem gond, hogy felrakom a képet. A kis történetet köszönöm.





Ha esetleg megengedsz egy tanácsot érdemes lenne valahogyan kiemelni, hogy ezt nem te csináltad. Mert be kell valljam én a lapot böngészve a kapcsolószekrények között meglátva a fenti képeket azt hittem ez is egyfajta referencia fotó. :( Azért is kérdeztem rá.

További jó fórumozást és ismerkedést a fórum rendszereivel. :)
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!