Nagy érzékenységű kültéri (IP65-ös) mozgásérzékelő

Indította Gyurmaúr(fi-relé), 2016. december 20., 11:50:24 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

Gyurmaúr(fi-relé)

Sziasztok!
Tisztelettel érdeklődöm, tudtok-é olyan kültéri mozgi érzékelőről, mely 10 méteres távolságon belül képes egy macskánál nagyobb, de kutyánál kisebb ( pl.vidra) állatot is érzékelni? Ha igen, megköszönném, ha konkrét gyártó konkrét típusát megneveznétek, akár vmi ismertetővel, ha van.
Köszi szépen!
Bájdövéj: kellemes Karit mindenkinek! Csak okosan a bájglivel és a töltött káposztával... :'(

Simon Endre


Gyurmaúr(fi-relé)

JJAJJJ nekem... :'(
Volt 1 sejtésem, hogy nem lesz mondjuk 9.999.- Ft- os ákcijjós áron, csak ma, csak Önnek... 8)
Azért köszi az infót, lecheckolom az ABB site-ját, kíváncsi vagyok a részletekre, mert úgy néz ki, hogy a findernél dolgozó jó kapcsolatom is ajánlott 1-et a palettájukról.

Simon Endre

Éjellátó mozgásérzékelő alkalmazással kapcsolt kültéri kamera is van mérsékeltebb áron, bár nem tudom fizikai kimenettel rendelkezik-e vagy csak "zajongani" tud, nézz utána!
A körülírt méretű halvadászok ellen éjellátó "dog" tipusu riasztórendszer alkalmas igazándiból. A barátomnak is ilyen van a horgásztavához, csak simogatni meg etetni kell.

nyaki

Neked ultrahangos vagy mikrohullámú radaros mozgásérzékelő kellene, kisállat védelemmel.
http://www.masco.hu/#