Kis "színes" az ELMŰ-ről... (No comment)

Indította Gyurmaúr(fi-relé), 2015. január 31., 21:07:37 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Gyurmaúr(fi-relé)

http://index.hu/belfold/2015/01/31/masodik_napja_nincs_aram_egy_budai_utcaban/
Tényleg egyre sürgetőbb az állami közműszolgáltató színrelépése, mert ez már a pofátlanság non plus ultrája! Biztos, azt gondolhatják az ELMŰ-nél, hogy ezekben a házakban a legutóbbi választásokon a fideszre szavaztak, ergo most bűnhődniük kell...  :'(

nova

Tudom nehéz és nem is lehet teljes mértékben, de ha lehet kerüljük a politikai témákkal kapcsolatos megnyilvánulásokat. Már a csapból is ez folyik, ezért igyekezzünk a fórumot amennyire lehet politikai mentes övezetnek tekinteni. :)
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

Gyurmaúr(fi-relé)

Minden politikai felhang nélkül íme egy friss cikk arról, amire már sztem sokan régóta vártunk...
http://www.napi.hu/magyar_vallalatok/tovabb_terjeszkedik_az_allam_itt_a_bejelentes.598387.html
Természetesen ez nem jelenti automatikusan azt, hogy mostantól "havajj dízsé és csoki&ropi" lesz, de tán lesz esély arra, hogy egy csöppet fogyasztó és nem mellesleg villanyász barátabb legyen az ügykezelés, az előírások, szabályok, feltételek?! Hajrá!

Novill

Nem kell megijedni, villanyszerelőkre továbbra is szükség lesz. Feltehetően csak tulajdonos váltás lesz, cégtábla csere. Igazi változásra nem igazán számíthatunk feltehetően.

NagyPS

Sőt ismerve az állam gyakorlatát a vezetők kiválasztásáról, sokkal szarabb lesz. Valószínűleg az adminisztráció is sokkal nagyobb lesz.

nyaki

Én sem várok komolyabb változást, pedig lehetne, de nem ez a cél. ... sajnos. :-\
Ha tényleg lenne változás, az már tényleg nemzeti lenne. Na, majd meglássuk!
Most bizonyíthat az eddig nemzetinek hazudott kormányotok. ;)

simca

Idézetet írta: Novill Dátum 2015. május 29., 20:13:45 DÉLUTÁN
Nem kell megijedni, villanyszerelőkre továbbra is szükség lesz. Feltehetően csak tulajdonos váltás lesz, cégtábla csere. Igazi változásra nem igazán számíthatunk feltehetően.


Igen, az állami tulajdonlás eddig minden területen nagyon "bejött".