Pályakezdés villanyszerelőként áramszolgáltatónál, vélemények

Indította karesz93, 2014. december 16., 11:20:44 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

karesz93

Az lene a kérdésem hogy még pálya kezdő vagyok és több nagy céghez beattam az önélet rajzom pl Elmű a démász és az mvm hez is de egyik hejre se vesznek fel Kérdésem az lenne hogy mért ien nehéz bekerülni ezekre a helyekre ha valaki ott dolgozik esetleg elmondhatná hogy sikerült neki válaszaitokat köszönöm. Karesz

Safety

Kedves Karesz!

Először is próbálj meg a helyesírásodon javítani, mert ha az önéletrajzodat is ilyen sok hibával írtad, akkor nem csodálkozom, hogy válaszra sem méltatnak.

karesz93

hát megfogadom köszi am nemhiszem mert azt  3 szor átnéztem :-)

helcs

Bár a hozzászólásod nem ezt tükrözi. Lásd az előttem szólót!

Könyves Kálmán

 Helyesírás is fontos, de dobd be ide, hátha tudunk közösen javítani rajta!(személyes dolgok nélkül, szakmai rész maradjon!)

Mjanó

Szia Karesz!

Én is az előttem szóló bejegyzést idézném, hogy ide gépeld le a beadott önéletrajzodat személyes adat nélkül, és szerintem össze hozunk egy vagy több típusú elfogatható önéletrajzot, amit ismételten feladhatod a címzetteknek.

De közben javasolnék, ha nem haragszol egy könyvet aminek a címe: kis magyar nyelvtan sokat lehet belőle tanulni, mert a helyes önéletrajz csak az első lépés és a saját kézirat nagyon sokat mond egy emberről.

Fecó

Szia!

A "több nagy cég" akkor ezek szerint a szolgáltatók? A jól megírt önéletrajz az első lépés, még ha közös erővel össze is rakunk egyet, akkor következik még néhány személyes beszélgetés mondjuk a vállalat által megbízott pszichológiai ismeretekben jártas szakemberrel. Ne feltétlen szolgáltatóknál ragadj le. Az új követelményeknek megfelelően "szerelőpárok" formációban dolgoznak sok helyen, kezelnek közép és kisfeszültségű hálózatot, és feszültség alatt is dolgoznak, ügyeleti feladatot is ellátva. Pályakezdőként gondolom tapasztalat hiányában, talán még az alap dolgok ismerete nélkül elég komoly rizikó egy páros egyik tagjának lenni. Mióta próbálkozol az álláskereséssel, mikor szereztél szakmát?

980POWER

Valószínűsítem, idén nyáron végeztél nappali szakon kisfeszültségű erősáramú villanyszerelőként. Szolgáltatók jobb szeretik, ha van erre ráépülő szakmád is esetleg több is. Gyakorlatot is elvárnak, de kezdőként is kell valahol indulni.
Az önéletrajz komoly kérdés, annak ellenére, hogy csak addig van jelentősége, míg elolvassák, de igazából ezzel adod el a tehetséged, egyfajta marketing anyag.
Az első írásod olvasva, a helyesírásod, több mint 10 hiba ... Nem véleményezem (az elgépelést nem vesszük hibának, mindenkivel előfordul) Használj olyan böngészőt, ami ellenőrzi a helyesírást, vagy írj Word-be és másold be. Önéletrajz sablon van a neten több verzióban is.
A második hozzászólásod, pedig amolyan Facebook féle stílusú, legalábbis ott olvasom a tízen évesek ilyen jellegű stílusban íródott szövegeit. Dobd fel az önéletrajzod és biztos, hogy segíteni fogunk.