Üdvözlünk Safety

Indította nova, 2011. július 04., 18:39:58 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

nova

Üdvözlünk Amperpisti a villanyszerelõ szakmai fórumon!


Ha gondolod ebben a rovatban hozzászólásként nyugodtan leírhatod, hogy mivel foglalkozol,  milyen céllal érkeztél a fórumra.

Jó olvasgatást és tapasztalat szerzést kívánunk. Nézz körül a fórumon, ha véleményed van valamirõl írd meg nyugodtan szakmai véleményed, szólj hozzá fórumozóink témáihoz.

Téma nyitásnál kérlek ügyelj a jól megfogalmazott címre, melybõl kiderül mivel kapcsolatban nyitod az adott témát. (érdemes átolvasni: Villanyszerelõ fórum közlemények )


Villanyszerelõ szakmai fórum csapata.
Üzenet módosítása


Üzenet összefûzve: 2011. július 04., 18:40:24 DÉLUTÁN

Mindig örülünk amikor egy új tag csatlakozik :)
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

Safety

Köszönöm az üdvözlést!

Az áram-védõkapcsolókkal kapcsolatos téma hozzászólásában már jeleztem, hogy a Villanyszerelõk Lapja fórumában keletkezett káosz miatt keveredtem ide, de kifejezetten örülök neki, mivel nagyon szimpatikus ez a hely nekem. Bízom benne sikerül hasznossá válni az itt megfordulók számára, és ha minden igaz még várhatók mások is a fent említett fórumról.
Talán annyit szerénytelenség nélkül elmondhatok magamról, hogy közel húsz éve foglalkozok villamos biztonságtechnikával, ez elmúlt tizenöt évben mûszaki szakértõi engedéllyel is rendelkezem és ez idõ alatt nem kevés helyen fordultam meg. Specialitásom a robbanásbiztos villamos berendezések, mivel negyedszázada a vegyiparban tevékenykedem ahol  bizton állíthatom (van összehasonlítási alapom) kiemelkedõen magas technológiai kultúra honosodott meg az átlaghoz képest. Egyenlõre ennyi, de terveim között szerepel, hogy hamarosan a tisztes polgári nevemen fogok fórumozni. Tisztelettel üdvözlök minden fórumozót! Safety :)

nova

Örülök, hogy tetszik a fórum :)

Idézterveim között szerepel, hogy hamarosan a tisztes polgári nevemen fogok fórumozni.

Ha szeretnél változtatni a fórum neveden írjál nekem nyugodtan PÜ (privát üzenetet) és átállítjuk. További jó fórumozást kívánok.
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!