• Villanyszerelés Angliában (Hungarian electricians in the UK) 5 2
Jelenleg:  

Szerző Téma: Villanyszerelés Angliában (Hungarian electricians in the UK)  (Megtekintve 17254 alkalommal)

Nem elérhető Matetoth

• Új tag
  • *
  • Hírnév erő: 1
  • Matetoth nincsen befolyása.
Re:Villanyszerelés Angliában (Hungarian electricians in the UK)
« Válasz #30 Dátum: 2013. Augusztus 30., 12:02:59 pm »
Üdv
Tóth Máté vagyok. Angliaban élünk és tanácsra lenne szükségem. Bérelünk egy házat Northamptonshireban, egy házi riasztót tetettem be nemrég, a háziúr egyik rokona engedély nélkül bejött a házunkba, amíg mi Magyarországon voltunk. Namármost a háziúr ezen felháborodott (mintha én követtem volna el magánlaksértést) és most 7 napon belül electrical certificatet követel. A cég aki installálta azt mondja nem kell, és amúgy sem tud adni. Most patthelyzetben vagyok. Kell-e vagy sem , azt mondja aki berakta a riasztót, h csak low voltage van betéve egy spurral a main ringbe. Magyarul alacsony feszültségű készülék a fő áramkörbe.
Előre is köszönöm

Üdv

Tóth Máté

Nem elérhető amexi

• Új tag
  • *
  • amexi nincsen befolyása.
« Válasz #31 Dátum: 2014. November 25., 22:45:21 pm »
Sziasztok, udvozlok mindenkit.
 A napokban regisztraltam az oldalra, azzal a cellal, hogy talaljak olyan magyar honfitarsakat akik  angliaban elnek es hivatalossan villanyszerelokent dolgoznak.
 En most jelentkeztem egy privat iskolaba itt es szeretnem megtanulni a szakmat.
 Ezert szeretnek beszelgetni, szakmai tanacsokat kerni az itt elo szakemberektol.
 Kerlek titeket ha van ilyen aktiv tag a forumon, irjon .
 Koszonom.

Nem elérhető artur1000

• Új tag
  • *
  • artur1000 nincsen befolyása.
« Válasz #32 Dátum: 2014. December 13., 09:30:37 am »
Sziasztok.
En mar lassan 5 eve elek kint Angliaban.nemreg kihoztam a Villanyszerelo szakmunkas bizonyitvanyomat hogy villanyszerelokent dolgozzak.Bent voltam a Job Centre-nel es azt mondtak hogy semmit nem er a magyar bizonyitvany ha lefordittattom akkor se.menjek el 6 honapos villanyszerelo tanfolyamra es az jo lesz.Ezek normalisak????? miert mennek el ? hisz mar megvan nekem a villanyszerelo bizonyitvanyom.es en 3 evig tanultam es nem 6 honapig.miert nem jo a magyar bizonyitvany hisz mi magyarok fenyevekkel elorebb tartunk a villanyszerelesben mint az angolok.es nem csak a villanyszerelesben hanem maga az epitoiparban is.ha megnezed itt minden kabael log ossze vissza.legtob helyen csak 1 kismegszakito van a hazakba es minden hurkolva van dugaljak a vilagitassal.ez aztan a villanyszereles!!!!!!es erre nem jo a magyar bizonyitvan???kinezel az ablakon es mit latsz? a falakrol lognak a kabelek.ez aztan az angol villanyszereles.en nem fogok beulni a suliba azert hogy kapjak egy sokkal retardaltabb villanyszerelo bizonyitvany mint a magyar.sokkal tobbet tud egy magyar villanyszerelo mint egy angol.barki barmit mond.
Bocsesz csak egy saját vélemény a közvetítő nem villanyszerelő fingja nincs semmiről tehát ha nálla keresel munkát az már régen rossz persze gyakorlásnak megfelel.Hogy mit tudsz azt csak te tudod igazán én is hulyét kapok a sok okoskától .Ráadásul ha fel is vesznek lehúznak és ha valami baleset ér mossák kezeiket . 8) Minden jót Csiao !

Nem elérhető aprol82

• Új tag
  • *
  • aprol82 nincsen befolyása.
« Válasz #33 Dátum: 2016. Július 22., 13:59:43 pm »
Sziasztok!

Laci vagyok, most vegeztem el Londonban az electrical installation level 3-at (2365) es mivel nincs tapasztalatom  :( , el szeretnek helyezkedni mint electrician mate. Ha barkinek van valami otlete, kerlek irjatok! 
Koszi

Nem elérhető Sztrogoff

• Villanyász
  • Hírnév erő: 3
  • Sztrogoff nincsen befolyása.
« Válasz #34 Dátum: 2016. Július 22., 19:23:46 pm »
...
Az arnyoldal, az hogy mikor kezdett elterjedni az elektromossag Angliaban mar akkor majdnem mindenhol volt elektromossag amikor meg Magyarorszagon sok helyen olajjal vilagitottak.
...
Az első közcélú erőművet Londonban 1882-ben helyezték üzembe, míg az első magyart Mátészalkán 1888-ban. Nem nagyon van okunk szégyenkezni. :)

Nem elérhető Gyurmaúr(fi-relé)

• Régi motoros
  • Hírnév erő: 15
  • Gyurmaúr(fi-relé) hamarosan megbecsült személy lesz.Gyurmaúr(fi-relé) hamarosan megbecsült személy lesz.Gyurmaúr(fi-relé) hamarosan megbecsült személy lesz.Gyurmaúr(fi-relé) hamarosan megbecsült személy lesz.Gyurmaúr(fi-relé) hamarosan megbecsült személy lesz.
  • Nem: Férfi
    • Skype - gyurcman
« Válasz #35 Dátum: 2016. Július 23., 15:55:16 pm »
aprol, sztem 1. lépésben képbe kéne kerülni, hogy a level 3-on túl még mennyi level van (pl. level 42, hihihi... :D), ugyanis gyanítom, ez olyan mint a judoban az övek száma, színe. Aztán, ha sikerült egy valóban hozzáértőtől megbízható infót kérned a te "leveled" értékével kapcsolatban, nos akkor 1. körben érdemes lenne kinti Magyarok közt puhatolóznod, mi,merre, hanyas a kabátka, bár ez a nyelvgyakorlás (how perfect Your English knowledge?? I hope, that U understand, whadda fuck I wanna know??) szempontjából nem biztos, hogy célszerű, de amennyiben majdan úgy érzed, hogy úgymond benne van a lábadban a boogie, akkor érdemes tovább nézelődnöd, hiszen nyilván majd minden cégnél akad jobb, profibb, ahol jobb a színvonal, több a fizu, stb. De mint ahogy friss A-s jogsival nem egy suzuki 1100 GSX-en kezd az ember, hanem mondjuk egy 50, na jó 125cm3-is gépen, vagy még meleg B-s jogsival sem egy M5-ös bömmösben kezd az ember feszíteni, hanem mondjuk egy VW poloban, netán egy honda Jazz-ben, úgy friss level 3-al sem feltétlen GB legcoolabb villanyászati cégénél kell kopogtatni.
Aztán, hogy majd még mit hoz a Brexit, hát azt ma csak a Jóisten odafent (de lehet, hogy még ő se?!) 

Nem elérhető Tret

• Rendszeres látogató
  • Hírnév erő: 2
  • Tret nincsen befolyása.
    • Érintés-Védelem
« Válasz #36 Dátum: 2016. Július 23., 19:36:56 pm »
Aprol 82 ! Nem igazán értem milyen téren vársz ötleteket? Elhelyezkedésben nem hiszem hogy tudna segíteni ez a közösség,ha konkrét szakmai tanácsra van szükséged az meg téma függő! :D Gyurma !Én a dragons hills ben a 256. szinten vagyok.Ne Ítélj elsőre! :D

Nem elérhető Gyurmaúr(fi-relé)

• Régi motoros
  • Hírnév erő: 15
  • Gyurmaúr(fi-relé) hamarosan megbecsült személy lesz.Gyurmaúr(fi-relé) hamarosan megbecsült személy lesz.Gyurmaúr(fi-relé) hamarosan megbecsült személy lesz.Gyurmaúr(fi-relé) hamarosan megbecsült személy lesz.Gyurmaúr(fi-relé) hamarosan megbecsült személy lesz.
    • Skype - gyurcman
« Válasz #37 Dátum: 2016. Július 23., 20:24:59 pm »
Tret, senki nem ítélt; level 42, nem ugrik be semmi??
akkor némi segítség:
https://www.youtube.com/watch?v=38YGffwhzGw
 ;) 8)

Nem elérhető 980POWER

• Villanyász
  • Hírnév erő: 4
  • 980POWER nincsen befolyása.
« Válasz #38 Dátum: 2016. Július 23., 21:58:54 pm »

A videó nem érhető el.

Sajnáljuk.

Nem elérhető Elektromos Sárkány

• Új tag
  • *
  • Elektromos Sárkány nincsen befolyása.
« Válasz #39 Dátum: 2017. Március 01., 20:55:11 pm »
Szép jó napot kívánok mindenkinek.
Köszönöm a lehetőséget hogy írjatok.
Villanyszerelőt keresek Angliában.
A munka régi égőket almatúrákat kicseréltem uj LED panelra, led izzóra.
Csak hivatalos papírral rendelkező egyéni vállalkozó keressen kérem.
Hosszú távú munka. 
Érdeklődni :
electricdragonltd@gmail.com
07473294849
Köszönöm a figyelmemet