Elektroszmog mérése, elektroszmog elleni védelem

Indította nova, 2011. július 02., 12:26:41 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

nyaki

Minden áram járta vezető mágneses teret produkál, mely kihat minden szerves és szervetlen anyagra. Az anyagban indukálódott akármilyen frekvenciájú villamos tér, a sejtek rezgéseire hatással van. Minden sejtnek van önrezonanciája, mely a természettel harmóniában van. Ha ezt a rezonanciát befolyásoljuk, a sejtekben akár végleges mutáció is felléphet, hiszen alkalmazkodni próbál az őt körülvevő térhez, mert élni akar. Vannak olyan rezgések, amelyek a sejtet éltetik és szimbiózisban van a Föld és a világegyetem rezgéseivel, melyből táplálkozik és vannak olyanok, melyek károsan hatnak rá, de ezeket megtanulta kezelni és olyan védelmi mechanizmusokat alakított ki, ami sejtszintű változásokat már nem tud generálni. Az ember fejlődése során ezek az alaprezgések nem sokat változtak, azonban a villamos áram okozta ipari forradalom miatt, olyan mesterségesen előállított rezgéseket hoztunk létre nagyon rövid idő alatt, amely nincs harmóniában az évmilliók által jelenlévő alaprezgésekkel, így teljesen életidegen a sejt számára és képtelen hozzá alkalmazkodni ilyen rövid idő alatt, ezáltal érdekes mutációkat okoz. Csak a Teremtő a megmondhatója, hogy ezek a mesterséges rezgések, milyen visszafordíthatatlan genetikai változásokat okoznak a Föld élőlényeiben, de azt már most láthatjuk, hogy semmilyen pozitív hatása nincs. Gondoljunk csak egy lakóépületre, ahol az erősáramú vezetékek szinte teljesen körbezárják az embert, miáltal folyamatos elektroszmogban élünk vagy itt vannak pl. a nagyfeszültségű távvezetékek, a rádió és TV tornyok, mobiltelefonok és tornyok nagyfrekvenciás adói, a mikrosütők, a hagyományos képcsővel szerelt eszközök, kommunikációs és katonai műholdak, a számítástechnikai eszközök vagy maga a HAARP, melyek a legkárosabbak a sejtekre és ezt még csak fokozza a táplálkozásunk, mára drasztikusan lecsökkent vitamin és ásványi anyag tartalma. Ha jól belegondolunk, akkor a mainstream médiák által sugárzott műsorok is az agyunkat stimulálja negatív irányban és ha ehhez hozzávesszük az előzőeket is, akkor kész is van egy olyan ördögi "koktél", ami közel sem az emberi tudat fejlődésében segít, márpedig a tudatosságunk lenne az, mely lassan ugyan, de átsegítené az emberiséget ezeken nehézségeken. Sajnos egyenlőre úgy tűnik, hogy ebből nincs szabadulás a nagy átlag számára.
Gyakorta mondogatják, hogy az emberiség önmagát pusztítja és bár csökkenteni lehet ezeket a hatásokat, de mivel teljesen átszőtte az életünket, megszüntetni nem, így már valóban csak a nagy "Reset" gomb megnyomása van hátra(?).
Eintein mondta vala: "Nem tudom hogy a 3. világháborút milyen fegyverekkel fogjuk megvívni, de abba biztos vagyok, hogy a 4. világháborút kövekkel és botokkal fogjuk."

Szirty

Idézetet írta: nyaki Dátum 2016. május 08., 11:48:12 DÉLELŐTT
Csak a Teremtő a megmondhatója, hogy ezek a mesterséges rezgések, milyen visszafordíthatatlan genetikai változásokat okoznak a Föld élőlényeiben, de azt már most láthatjuk, hogy semmilyen pozitív hatása nincs.

Nekem úgy tűnik, hogy nem akartad, de most tulajdonképpen azt írtad le hogy erre az elméletre semmilyen bizonyíték nincs. Ez egyelőre pusztán hit kérdése.
A hitet pedig tiszteletben kell tartani. Legalábbis addig amíg ésszerű korlátok között marad.

nyaki


Sztrogoff

Ismerek egy hosszú telket, egyik hosszú oldalán megy a 120 kV, a másik  hosszú oldalán a 220 kV, a telek egyik rövid oldalánál még a telek fölött a 20 kV, az utcán meg a 0,4... A múltkor kijött a kerítéshez egy hatlábú macska, és megkérdezte, hogy mennyi az idő, mert a házban a mechanikus órák szerkezetét összeragasztja a mágneses tér, az elektronikusaknál meg megháromszorozza az órajelet, de nem pontosan.
Mondjuk a második mondat az humor volt. :)
Idézetet írta: Ariaden Dátum 2016. május 07., 22:53:28 DÉLUTÁN
Valóban van egy fém ajtaja. Nem egy vastag anyag.
Kicsit átformálnám a kérdést, ha a saját gyereked szobája lennél, tennél valamit? :)
Én költöznék. Én ugyan nem hiszek abban, hogy kárt okozna, de azt tudom, hogy ha az emberben felmerül egyszer a kétség, akkor nem hagyja nyugodni, és az viszont káros.

Ariaden

Ez aranyos, köszi! :D
Tettünk egy kört az alagsorban, a lány szintje alatt a napkollektor víztároló tartálya van, a villanyórák a fürdőszobánk alá esnek. Ma átrendeztük a szobáját alaposan (már amennyire 12 m2-t lehet) teljesen másik falhoz került az ágya, a villanyóra elé meg a 3 ajtós gardrób került. (kivágjuk a szekrény funérját, így simán ki lehet majd nyitni azon keresztül a villanyóra dobozt. Egy relé zúg picit (én hallom, férj nem) éjszaka, kíváncsi leszek ma éjszaka így hallom-e nála. Ami zúgás volt, az a betonfal továbbvitte kazánzúgás volt, pedig az a szomszéd alatt van. :D
Egy évet kibírunk így, pár hónap múlva írunk a házmesternek, hogy szeretnénk kicsit feljebb költözni, ha lesz üresedő lakás. Valószínűleg azért került oda a villanyóra ahova, mert az gipszkarton fal, a többi meg beton (annyira, hogy mivel ez egy teljesen felújított tömb, és most szigetelték is vagy 20 centis külső szigeteléssel, mobil térerő sincs a lakásban csak az ablakoknál) a gipszkartonba egyszerűbb volt rakni. Még esetleg ilyen árnyékoló festékanyaggal lekenhetem a szekrény hátoldalát. Költözni nem tudunk, egy évre aláírt szerződésünk van.

nyaki

A kétséget maga a tudat generálja. Mivel a tudat rezgések halmaza, ami szimbiózisban akar lenni a környezet alaprezgéseivel, ezért próbálja a környezethez közeli állapotot helyreállítani és ez az a folyamat, ami kétségek formájában jelenik meg az egyén tudatában, melynek hatására cselekvésre késztet.
Vegyük pl. az általad felhozott macska példáját. Tudjuk, hogy a macskák ösztönösen a Föld azon helyeit keresik, ahol a nagyobb negatív energiák összpontosulnak, mint pl. a vízerek által keltett rezonancia csomópontok. Ha ezen csomópontokat nem találja, addig változtatja a helyét, amíg meg nem találja azt és ha megtalálta, teljes nyugalom vesz rajta erőt. Az erős villamos terek által keltett rezonanciák, egy fúrott kút vagy a mélyépítések által eltolódnak ezen pontok helye és a macska követi azt, tehát az ösztöne által irányított kétség, a macska szemszögéből nézve pl. kimondottan hasznos.
Szerintem valami hasonló jelenség zajlik az emberi tudatban is. Gyakorta van olyan az embernél, hogy nem tudja miért és nem is igazán tudja megmagyarázni, de cselekvési kényszert érez. Minél erősebb ez a késztetés, annál nagyobb a cselekvésre való vágy is. Ilyesmi lehet pl. a hit is. Az, hogy a hit kinek és mikor lesz hasznára vagy éppen ellenére, azt a mindenkori tudatállapota, azaz a környezet alaprezgése határozza meg. Hozzáteszem, hogy pl. a TV reklámok, mint pozitívnak látszó frekvenciák (rezgések) halmaza, az embernek pont ezt a képességét fordítja a maga hasznára.
Mindez túl filozofikusnak tűnik, pedig csak maga az élet.

Szirty

Idézetet írta: nyaki Dátum 2016. május 08., 17:15:03 DÉLUTÁN
Üdv Szirty!
...és mik az ésszerű korlátok? Talán az, hogy csak arról tudhatsz, amit megengednek?

Nem!


Üzenet összefûzve: 2016. május 09., 11:25:56 DÉLELŐTT

Idézetet írta: nyaki Dátum 2016. május 08., 19:27:31 DÉLUTÁN
Hozzáteszem, hogy pl. a TV reklámok, mint pozitívnak látszó frekvenciák (rezgések) halmaza

Ha már rezgés és frekvencia, akkor az mérhető. Közelítsük meg kicsit konzervatívabb módon is: Hány Hz-es egy Oldspice reklám az RTLk-n.
Vagy azt nem tudjuk? Miért nem? Talán mert a konkrét frekvencia érték(ek)nek nincs jelentősége? De ha nincs, akkor miért van jelentősége annak hogy rezgése, frekvenciája van?
Vagy mert senki nem mérte még meg? Miért nem mérte? Nem érdekel senkit? Vagy titok?
A  TV készülékből reklám ideje alatt áradó fény és hangrezgésekre kell itt gondolni, vagy valami egészen másra?
Hogy is van ez?

IdézAz erős villamos terek által keltett rezonanciák, egy fúrott kút vagy a mélyépítések által eltolódnak ezen pontok helye és a macska követi azt.

Én láttam már macskát békésen aludni üzemelő és terhelt kapcsoló üzemű tápegységen és 4kVA-es transzformátor vastestén is.

IdézMindez túl filozofikusnak tűnik, pedig csak maga az élet.

Ha már itt tartunk, lehetne téma a Youtube videóval bizonyított működő örökmozgó, mágnesmotoros ingyen energia gép, víz bontásából származó hidrogénnel működő generátor, meghívhatnánk Gyurcsókot vagy Tihanyit ide a fórumba.
Vagy jósolhatnánk csillagokból, vödör vízbe csorgatott ólomból, meg rendszeresen áldozhatnánk éjfélkor fekete kakast...