Társasházi lakás villanyszerelése

Indította recortebordes, 2012. november 12., 16:27:43 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

petike199600

Köszönöm a válaszokat!
Gyurmaúr!
Én is ezt tervezem hogy küldök neki egy árat a komplett új szerelésre. Csak az a baj, hogy majdnem az egész ház lambériázva van és azt nem akarja leszedni mert az megint csak pénz. Festeni akar a közeljövőben elvileg... Csatornában nem szívesen vinném el a kábeleket.. Az egész ház tele van lommal, alig lehet megmozdulni. Azt sem tudom hol vágnám a csatornát :D Talán kidugnám a végét az ablakon a 3.emeleten :D Igazából azért érzem most hülyén magam, mert tegnap ugye kihívott azzal hogy az egész házban nincs áram, én pedig úgy jöttem el, hogy az összes konnektorban van áram kivéve a konyhában lévő konnektor, de viszont nincs világítása neki. Biztos azt gondolja magában most hogy na ez is egy hülye kontár volt... Nem szeretem az ilyet. Egyébként tegnap mikor ott voltam, azt mondta a tulaj hogy én voltam a 4. szerelő akit hívott az előttem lévő 3 szerelő valami kifogással lerázta őt. Lehet sok volt a munkájuk vagy lehet tudták hogy ezzel nem kéne foglalkozni :D Most mitévő legyek?? :( Olyan hülye érzés most ez...

980POWER

A cégünknek szállító futár hívta a főnökünket egy társasházi lakás újra villamosítására, beton panel. Meg lett oldva, de a végén mégiscsak felvetődött a kérdés hogy nincs a közelben villanyszerelő? De van, csak nem vállalnak panelház javítást. Amúgy az egész újra lett horony marva, csak egy hölgy jött, hogy nincs ellene a zajnak, de déltől egyig, ha kérheti ne zajos munka legyen a gyerek had aludjon.
Sok ember fel se méri mi költsége van, mert csak az olcsó dolgokat látja a vezeték és a munka már nem látszik, és "ami nem látszik az nincs is" tartja a mondás.

petike199600

Köszönöm közben a választ!
Tegnap még írtam egy SMS-t a nőnek hogy mennyibe fájna a komplett felújítás durván aztán most várom hogy elküldjön a fenébe.. :D
Ugye ilyenkor mit gondol az ember?!
Kihívott egy szerelőt azzal hogy nincs áram a házban én meg az egész villanyt fel akarom neki újítani... Áhh reménytelen. :(

Gyurmaúr(fi-relé)

Rá se ránts, ha ennyire inkorrektek, szarrágók, akkor inkább hagyd ki, ne érezzék azt, hogy te mindened odaadnád ezért a melóért, melyről 1000 méterről levirít, hogy nem más, mint egy kiadós szopórollerezés!! Azt jobb ,ha már most elfogadod, hogy az átlagmagyarja úgy hülye a villanyászathoz, ahogy van, de mert az nem robban és nem önt el mindent a víz, ezért telibe szarja, hogy milyenek a minőségi, szabályos és főként szabványos szerelés ismérvei.
Ha mégis a későbbiekben téged hívnak, mert esetleg voltak utánad is 1-en, 2-en, akikkel ugyanezt akarták eljátszani, nos onnantól viszont már te vagy a páholyban és ezt igenis éreztesd velük, azaz teljes mértékben te szabd a játékszabályokat, nyilván a jó ízlés keretein belül, de az lebegjen a szemed előtt, hogy mocskosúl járjál jól, viszont ők se érezzék áb@szottnak magukat, ugyanis a mai világban seperc vkit úgy lejáratni, akkorát alávágni, hogy csak nyekken! Tudod, Tékozló Homár és tettestársai... :P