Segítséget kérnék mint nagyon kezdõ villanyszerelõ.

Indította gaga, 2011. október 31., 20:15:06 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

nova

Az elõzõ hozzászólásomban felvetett ötletnek adtam egy induló lökést, majd az idõ eldönti mennyi értelme van. :) A kábelekkel és földkábelekkel kapcsolatos témát indítottam ha jól emlékszem ez volt az egyik kérdés indító is ebben a témában. Tudom elég általános kérdések, de lehet valaki pont ezekre vagy hasonlókra keresi a választ a gyakorlati tapasztalat pedig sokat jelenthet a kezdõ villanyszerelõ kollégáknak. Természetesen ez nem pótolja a gyakorlati tapasztalatot, de iránymutatásnak jó lehet esetleg.
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

krisz1986

Én csak anyit szolnék a témához mint segédmunkás. Volt iskolámban következõ képen folyt az oktatás.
-Fönök kérdezi: készen álnak a tanulok a vizsgára?
-Oktató:még nem egészen! Kell még idõ.
-Fönök feje vörösödik fuldoklik az idegtõl. Az iskoláról van szó és a támogatásról. Tudnék mit mesélni az oktatásról. Hát borzasztó. Tisztelt kollégák. Aki ajánlotta itt a forumon a tankönyveket pdf formátumban nagyon szépen megkérem ha lehetséges nekem is küldje el ha szépen megkérem. Köszönöm

szmihaly

privátkopó!
Nem néztem meg,de talán 2-3 évvel ezelõtti kiadás.Mind a 3 év könyve egybe csomagolva.

Gyurmaúr(fi-relé)

Kedves szmisi! Részemrõl is köszi a feltöltést! egy kérdés, hogy melyik módozatot ajánlod a data.hu-ról történõ letöltésre? gondolom, a gyorsat, de ahhoz kell valami plusz elõfizetés is, vagy tán a lassúval is letölthetõ anélkûl, hogy bármilyen irreverzibilis változások indulnak meg a notebookomban? Bocsi, hogy tesze-toszáskodom, csak szeretnék biztosra menni. Kösszsz... ::)

szmihaly

A datán a gyorsra fizetni kell,de a lassun is le jön 15 perc alatt,ki is írja a becsült letöltési idõt. Csak mellékesen megjegyezném,hogy a könyv tartalma miatt,hogy hogy nem tudnak a frissen végzettek semmit? Nem lessz semmi baja a notbook-nak,nem vírusos.

krisz1986

Köszönöm a feltöltést. Bele olvastam. Sokat lehet tanulni belöle.

villanyka

Hello!

Egy kis novella kerekedne ki abból, hogy milyen is az oktatás, de hagyjuk. A lényeg, hogy én most járok tanfolyamra és tapasztalom, hogy mekkora a baj. A tankönyv, amit fénymásolatban kaptunk 2004-es és egy rakás szemét, a tanfolyamon még szakmai dolgokról szó se esett, miközben 3 hét múlva már terepgyakorlatra kell mennünk.

Nem véletlen, hogy regisztráltam ezen a fórumon: nagyon nagy szükségünk van a segítségetekre.

  • A data.hu törli a feltöltött adatokat, így a három kötetes könyv már nem elérhetõ. Lenne olyan kedves megosztani velünk valaki újra? Csak a Dienes-Kliment-féle tankönyvnek nevezett idióma van meg 2004-bõl.
  • Minden tananyag, ami segíthet hiányzik (csak olyanok vannak meg, amik egy villanyszerelõnek teljesen szükségtelenek). Ha valaki tud adni pdf-eket, amik a szakma elsajátításához szükségesek, akkor kérem, hogy tegye meg.
Természetesen nem gondolom, hogy elolvasva a rendes tankönyveket egybõl villanyszerelõvé válunk, de elméleti alapok nélkül teljesen esélytelen, hogy valaha azok leszünk.

Minden segítséget elõre is köszönök.

Üdv:
villanyka

Könyves Kálmán

Mint mindenkitõl, tõled is csak egy e-mail címet kérek, és megy a belépõ a könyvtárhoz. (Lehet privátban is)

villanyka

Idézetet írta: Könyves Kálmán Dátum 2012. július 13., 19:02:14 DÉLUTÁN
Mint mindenkitõl, tõled is csak egy e-mail címet kérek, és megy a belépõ a könyvtárhoz. (Lehet privátban is)

Privát elment, e-mail publikus a fórumon, de azért elküldtem.

petike199600

sziasztok !
én is kaphatnék egy ilyen könyvet pdf formátumban?
valaki elküldené nekem?
email:  lpetike@gmail.com
KÖSZÖNÖM!