Márkaválasztás

Indította petike199600, 2013. március 31., 20:28:47 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Könyves Kálmán


petike199600

Köszönöm!
Akkor most a felső harmadról is kérnék ilyen skálát
ABB,
Legrand,
Schneider,
AEG,
ETI,
Hensel
Köszönöm szépen!

Könyves Kálmán

A lista szubjektív, mint ahogy az elözö is, csak a saját véleményemet és tapasztalataimat tükrözi minöség, idötállóság, beszerezhetöség, könnyü szerelhetöség, rendszerszemlélet alapján:
Schneider 10/10
Legrand 9/10
ABB-AEG 8/10
ETI-Hensel-Gewiss-Siemens 7/10

Könyves Kálmán

Most is és már néhány régebbi kérdés kapcsán is felmerült bennem, hogy néhány márkaképviseleten dolgozó mérnök vagy termékmanager miért nem veszi észre ezt a fórumot, ahol már sok szakember gyűlt össze és aktívan cserélünk gondolatokat az ő termékeikről is? Ennél hatékonyabban nem is tudom, hogy tudnák elérni a célcsoportjukat!



nyaki

Én azért az Eaton termékeket sem hagynám ki. Nálam azok is 10/10.

flatskerrobert

Én pedig a Siemens-re adnék 10/10.
FR.

Szirty

Helló Kálmán!

Idézetet írta: Könyves Kálmán Dátum 2013. április 02., 13:09:41 DÉLUTÁN
Most is és már néhány régebbi kérdés kapcsán is felmerült bennem, hogy néhány márkaképviseleten dolgozó mérnök vagy termékmanager miért nem veszi észre ezt a fórumot, ahol már sok szakember gyűlt össze és aktívan cserélünk gondolatokat az ő termékeikről is? Ennél hatékonyabban nem is tudom, hogy tudnák elérni a célcsoportjukat!

A magasságos jó ég mentsen meg minket attól,hogy ez megtörténjen.
Tudom, hogy nincs sok jelentősége, de mégis csak egy vélemény: Én abban szent a pillanatban húzok innen mint a vad liba és ennek a fórumnak még az emlékét is megpróbálom törölni, amint ez bekövetkezik.
Pont jó lenne már a fórumot is 5 percenként megszakítani 30 perc reklámmal... Annyira hiányzik innen :-)

Véleményem szerint nem kellene minden eladó terméket letolni minden járókelő torkán.
Véleményem szerint az agresszív marketing kimeríti az előre megfontolt szándékkal elkövetett anyagi haszonszerzésre irányuló pszichológiai bűncselekmény fogalmát (ha van ilyen fogalom). Ha nincs, akkor most már van!
Véleményem szerint a járókelő majd keres magának megfelelő terméket ha SZÜKSÉGE van rá... És hogy melyik a megfelelő? Lehet hogy jobb, ha nem az mondja el, akinek eladó (gondolom ennek oka nem szorul magyarázatra).

Papa

Idézetet írta: nyaki Dátum 2013. április 02., 23:40:16 DÉLUTÁN
Én azért az Eaton termékeket sem hagynám ki. Nálam azok is 10/10.

Teljes mértékben egyetértek! Nálam is az első helyen áll ár-érték arányban

A Tracon-nal kapcsolatban nagyon rossz tapasztalatom van.

Könyves Kálmán

Hello Szirty!
Nekem sem a tukmálás és a csakazenyémajó akkorishaszar jellegű kereskedő hiányzik, hanem az, aki egy konkrét szakmai kérdésre ad egy olyan választ, ami segít minket a kiválasztásban, vagy a helyes beépítésben, üzemeltetésben stb. Némi különbség az általad jól leírt marketingzombi üzletkötőhöz képest ;)
Személyes tapasztalataim az általam leírt rangsor elején állók mérnök képviselőivel csak jók és bátran merek hozzájuk fordulni, még egyikük sem beszélt lyukat a hasamba.
Más a helyzet, ha a nyakadba akaszkodnak, és akkor is el akarják mondani, ha téged nem érdekel, de ezekre az esetekre is létezik bejáratott módszer...

Szirty

Üdv Kálmán!

Idézetet írta: Könyves Kálmán Dátum 2013. április 03., 18:10:56 DÉLUTÁN
Hello Szirty!
Némi különbség az általad jól leírt marketingzombi üzletkötőhöz képest ;)

Az utópia mindenhez képest különbség önmagán kívül. :-)
Kérem szépen én sem azt nem állítottam, hogy minden mérnök és nem mérnök üzletkötő tenyérbemászó és levakarhatatlan. De azt sem, hogy egyik sem az!
Mivel hogy ez a fórum nem válogatja meg a belépőket semmilyen szempontból, logikus hogy jutna ebből is, abból is.

IdézMás a helyzet, ha a nyakadba akaszkodnak, és akkor is el akarják mondani, ha téged nem érdekel, de ezekre az esetekre is létezik bejáratott módszer...

Nos nem azzal lenne itt a baj, hogy nincs módszer ellenük, hanem azzal, hogy ha ezt a módszert alkalmazni kellene.