Érintésvédelmi felülvizsgálati díjak.

Indította zsombor8, 2013. december 20., 10:47:58 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

villlali

Én meg nagyon reménykedek benne, hogy eltűnik az élet minden tájékáról ez nyugat kelet történet. Egy szakmát beszélünk és lássunk csodát ugyan azt a szabványt forgatjuk. Akkor?????

nyaki

Valaki elindul Záhonytól Mosonmagyaróvárig és el fog csodálkozni azon, hogy milyen anyagi  és fejlődésbeli különbségek vannak, pedig az igények mindenhol azonosak, csak a lehetőségek másak. :-\

recens

Üdv mindenkinek!

Érdeklődnék mostanság (2014-ben), hogy alakulnak a felülvizsgálati árak?
villlali tarifái mára már szerintem ,,megérettek" .
Vagy itt is rezsicsökkentések lesznek? :-\


Üzenet összefûzve: 2014. szeptember 22., 21:41:58 DÉLUTÁN

Beavatna valaki hogy a ,,Tokozott elosztószekrények vizsgálata 1.500 Ft / egységen ,,
az egység mit jelent,hogy kell értelmezni?

nova

Nem tudom hol olvastál ilyet, de így az általad idézett szövegből arra tudok gondolni, hogy egy kis tokozott szekrényt ennyiért vizsgál meg az adott személy.  ::)
Lehet az árképzés megadásnál jobban értelmezhető, mint a mérőpontonkénti ár képzés. Mellyel sok esetben nem tudnak mit kezdeni a laikus emberek, mert sokszor nem gondolnak rengeteg olyan dologra mit meg kell mérni.
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

recens

Üdv
ebben  a hozzászolásban ,csatolmányban olvastam.

Re:Érintésvédelmi felülvizsgálati díjak.
« Válasz #6 Dátum: 2013. December 26., 11:24:04 am »
Idézetet írta: villlali Dátum 2013. december 26., 11:24:04 DÉLELŐTT
Szerintem meg ne adjuk el már elnézést de szarért-hugyért ezt  szakmát. Igen is meg kell kérni annak az árát, hogy okiratot állítasz ki és tanultál ja és felelősség ugye ez ismerős. Skacok 85.000 felülvizsgáló van ebben az országban ????? ebből több ezer az aki nem is gyakorolja a szakmát aki sosem adott ki 1etlen jegyzőkönyvet sem. Ti is tujátok mennyi a kókler és mennyi a feketéző (még itt is). 1000Ft-ert EPH jkv??? Talán Novill írta, hogy csináld ennyiért igen megérdemli meg mi is sajnos. Csatolok egy doksit én ennyiért melózom ha nem kell nem csinálom mert azért nem szabad dolgozni, hogy munkánk legyen csak azért nem.