Nem frissül a fórum

Indította krisz1986, 2012. június 25., 18:30:44 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

krisz1986

Nova!
Olyan problémával találtam magam szemben a fórum nem frissíti magát. Három témát állandóan jelez, hogy van hozzászólás a többit nem nagyon nem értem. Lehet, a profilommal van baj?


nova

Pontosan, hogy érted azt hogy nem frissíti magát a fórum? Esetleg képpel is illusztrálhatod ha olyan jellegû a probléma.
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

JUVILL


Krisztián!

Ez a megfogalmazás számomra egy kicsit elvont.
Mire gondolsz?
Írj egyenesen!
Arra, hogy napok óta 3 téma van fenn, és ezekhez érkeznek hozzászólások csak?
Én így értelmezem, de nem biztos, hogy jól értelmezem.
Ha igen, akkor lehetne új témát indítani. De régi is van nagyon sok, ami nincs lezárva.
Ha egyéb informatikai jellege van, szerintem azt is kifejthetnéd.


krisz1986

Annyi volt a gondom valahányszor az általam hozzászólásaimra érkezett válaszokra kattintattam mindig három ugyanazon téma jött föl. De a probléma megoldódott csak ki kellett volna nyitni a szemem és kérni a rendszert hogy jelölje olvasottként. Úgyhogy megoldott a probléma. Csak eddig ezt automatikusan csinálta.

nova

Ha elolvastál egy témát és nem érkezett közben új hozzászólás az adott témához, akkor a rendszer továbbra is megjelöli olvasottnak. Nekem mûködik a rendszer.

Üzenet összefûzve: 2012. június 25., 21:02:42 DÉLUTÁN

Teszt userrel is kipróbáltam, ott is rendesen mûködik a rendszer. Ráadásul egy ideje már nem nyúltunk hozzá a fórum motor rendszeréhez, így elvileg nem alakulhat ki hibajelenség ezzel kapcsolatban.
Kérdésem, hogy most akkor mégis jól mûködik a fórum ezen funkciója?
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

krisz1986

Köszöni szépen mûködik csak annyira el vagyok zsibbadva agyilag hogy a fától nem látom az erdõt sok a munka végre.

Üzenet összefûzve: 2012. június 26., 21:27:07 DÉLUTÁN

De köszönöm kérdésed.