Tartalom elrejtése a látogatók elöl

Indította nova, 2012. május 28., 19:17:40 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

nova

A fórumon lehetõség van arra, hogy a látogatók elöl elrejtsünk tartalmat. Erre akkor lehet például szükség, ha olyan információt adnánk meg melyet csak a bejelentkezett tagok lássanak. Például ha valamilyen eszközt szeretnénk eladni és nem szeretnénk, hogy a mindenki lássa a telefonszámunkat.

Ennek a módja a következõ:

Található a szövegírásnál ez a kis ikon , melyet úgy kell használni mint a félkövér, aláhúzás, stb. funkciót. Amit szeretnénk elrejteni a be nem jelentkezett felhasználók elöl, azt a szövegrészt belehelyezzük a spoiler szövegrészbe. [spoiler][/spoiler]

Egy példán keresztül bemutatom, hogyan néz ki a folyamat. Tegyük fel megadjuk a telefonszámunkat, melyet nem szeretnénk, hogy mindenki lássa aki a fórumot olvassa.



A fenti képen látható formátumban megadott telefonszám, így fog megjelenni a felhasználóknak.



A plusz jelre kattintva kinyílik a rejtett tartalom és láthatóvá válik a benne elhelyezett szöveg.




Azok a felhasználok akik nem regisztráltak a fórumra, vagy nem jelentkeztek be éppen õk a következõ szövegrésszel fognak találkozni.



Remélem érhetõ a kis kiegészítõ használata.
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

Cserrobi

Nem tudom lehet-e itt beszélgetni a csomagról?

Remélem igen.

Nem volna jobb, ha ezt a szöveget tenné be, ha nincs bejelentkezve ez ember.
'Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.'
Csak azt nem tudom, hogy megoldható-e hogy a jelentkezz be vagy a regisztrálj-ra rá lehetne klikkelni.



nova

Jó ötlet, a szöveget inkább hagyom az eredeti megfogalmazásban, viszont a bejelentkezési hivatkozást elhelyeztem benne. Mint a mellékelt példa is mutatja, melyet ha kijelentkezel a fórum rendszerébõl akkor láthatod.


[spoiler]Rejtett tartalom szövegrész[/spoiler]

Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!