Teljesítménynyilatkozat

Indította rabszolga, 2018. február 15., 12:19:23 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

rabszolga

Teljesítménynyilatkozat: az építési termék gyártója által kiállított olyan dokumentum, amely az építési termék teljesítményét a termékre vonatkozó műszaki előírásnak megfelelően, hitelesen igazolja 275/2013. (VII. 16.) Korm. rend. 2. § 15. pont

Kinek volt az elektromosság, villanyszerelés területén problémája ezzel? Az a tapasztalat, hogy még nagy nevű gyártók sem tesznek eleget a törvényi feltételeknek, nem akarnak erről a kötelezettségről tudomást venni. E-naplós munkáknál fel kellene tölteni a felhasznált anyagok nyilatkozatait, de nem nagyon áll rendelkezésre. Elvileg be sem lehetne építeni, ha ez nem áll rendelkezésre.
Kinek mi a tapasztalata?

rabszolga

Azt hiszem ma mindenkinek van teljesítménynyilatkozata mindenről, vagy senki nem tudja, mihez kell, esetleg senki nincs aki e-naplót vezet???

nova

Gyakorlati oldalról (e-napló) beszélgetést mintha még nem is láttam volna a fórumon. :(
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

Novill


Valóban én sem láttam még itt a fórumon. Az új építkezéseknél naponta használatos az e napló. Lehet, hogy érdemes lenne külön topikot nyitni a témának, mivel mindig van új kezdő a témában. Akinek hasznos lehetne talán.