Terménydaráló motor bekötése

Indította imre.2015., 2015. október 10., 20:11:59 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

imre.2015.

Vásároltam egy FV III-64 terménydarálót szétszerelt állapotban, Nem értek a motor bekötésekhez.220 voltos, kapcsoló+nyomógomb nincs a motoron semmi csak a három eres kábel jön ki belőle és van egy rövid áthidaló kábel is.Tudtok e segíteni ?Megköszönném! Üdv Imre !

szmihaly

IdézNem értek a motor bekötésekhez.220 voltos, kapcsoló+nyomógomb nincs a motoron semmi csak a három eres kábel jön ki belőle és van egy rövid áthidaló kábel is.

Nézd! Nem akarlak megsérteni, de ennyi tudással nem is javaslom hogy hozzá fogj! Tudom, mindenki maga szeretné megcsinálni, de jobban jársz ha a környezetedben keresel egy villanyszerelőt, s avval megcsináltatni. Mert ez nem annyiból áll, hogy ezt idekötöm, azt meg oda. Emellett ha itt valaki segitene, és te valamit félrekötnél valamit, a nem értelmezés miatt, és netelán bekövetkezne egy tragédia, kit hibáztatnál? a fórumot, hogy itt mondták? De te tudod.........

tothgyula

Kedves Imre!
A villanyszerelés szakértelmet és felelősséget is követel! Előző hozzászóló leírta, hogy mi a teendőd. Az érintésvédelmet (hibavédelmet) ő nem is említette. De én megemlítem.Légy óvatos.
Üdvözlettel.TothGyula felülvizsgáló.