Tanuló Villanyszerelő

Indította mda871, 2017. november 21., 04:20:47 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

Fecó

Fáradt vagyok, és lehet rossz napom is van. Sosem leszek képes felfogni, de talán túl "öreg" is vagyok. Valaki beregisztrál valahova, nyilván valamilyen szándékkal. Általában segítséget szeretne, tehát Ő akar valamit egy csoport tagjaitól. Vannak szerintem olyan alapvető dolgok, amik nincsenek ugyan leírva, de ettől még léteznek, értelmes emberek tudják. Egy csoport tagjaként, ha valaki új belépő lesz, azt gondolnám próbál alkalmazkodni, igazodni, hiszen vannak kialakult normák, viselkedési formák. De tévedtem. Viszont már nagyon elkanyarodtunk a témától, és ezt még lerajzolni sem fogom tudni..

mda871

Az milyen viselkedés forma hogy valaki nyit egy têmát vagy akár 100 at és nemhogy segítség jönne hanem leharapják a fejét az újnak hogy mit képzel.Ha már volt is ez a téma és teo tudod,akkor küld el a linket vagy ne szólj hozzá,nehogy már ki legyek oktatva.Ott az új téma gomb annyit nyitok amennyit akarok mert ez az oldal erről szól hogy segít valaki még ha 1000  szer is kérdezi meg.

Üzenet összefûzve: 2017. november 21., 18:16:44 DÉLUTÁN

Nem gondolom hogy mindenki tisztában van azzal hogy már volt egy téma mert lehet hogy mindenkinek máshogy mondják el vagy más válaszol.