Villanyszerelő 2014 es tételek

Indította zsolt911, 2016. augusztus 29., 12:21:14 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

zsolt911

Üdvözlet! Kell egy kis segítség.

Bajban vagyok, ugyanis nem sokára itt a szakvizsga és nincs kidolgozva a 2014 tételek. Ugyanis a szakismeret tanárom egy retek, másfél év alatt 40 oldalt írtunk a füzetbe-az órákon minden féle hülyeségekrõl beszél, csak a szakmáról nem-,könyvünk nincs, gyakorlat meg pláne. Netrõl (Kidolgozott szóbeli tételek) leszedtük és kinyomtattuk ezeket a kész tételeket, de a tanár szerint rosszúl van kidolgozva, hiányos és a vizsgáztatók majd nem fogják elfogadni /õ legalábbis biztos nem/.

Szóval van itt olyan kolega, akinek még megvannak a tételek? A linken láthatók kellenének. Ha igen, azt persze meghálálnám.

Üzenet összefûzve: 2016. augusztus 29., 12:22:34 DÉLUTÁN

Idézetet írta: zsolt911 Dátum 2016. augusztus 29., 12:21:14 DÉLUTÁN
Üdvözlet! Kell egy kis segítség.

Bajban vagyok, ugyanis nem sokára itt a szakvizsga és nincs kidolgozva a 2014 tételek. Ugyanis a szakismeret tanárom egy retek, másfél év alatt 40 oldalt írtunk a füzetbe-az órákon minden féle hülyeségekrõl beszél, csak a szakmáról nem-,könyvünk nincs, gyakorlat meg pláne. Netrõl (Kidolgozott szóbeli tételek) leszedtük és kinyomtattuk ezeket a kész tételeket, de a tanár szerint rosszúl van kidolgozva, hiányos és a vizsgáztatók majd nem fogják elfogadni /õ legalábbis biztos nem/.

Szóval van itt olyan kolega, akinek még megvannak a tételek? A linken láthatók kellenének. Ha igen, azt persze meghálálnám.

Fecó

"Kedves" Zsolt!

A fenti "szösszenetet" egy másik rendkívül "felkészült" tag írta még 2012. Február 20.-án, 20:08:40-kor. Most komolyan, bemásoltad ezt, átírva a tételszámot benne? A tanárod "retek", "hülyeségekről beszél"? Te nem segítséget kérsz, hanem hogy valaki pótolja be a Te munkád, amit eddig elmulasztottál, és ráadásul most rögtön. Jó reggelt, eddig hol voltál? A tételekkel "sajnos" nem tudok segíteni, de javaslok új szavakat a szótáradba a "retek" és "hülyeség" mellé:
Lustaság, nemtörődömség, érdektelenség, potyázás...


980POWER

Én sem írtam 40 oldalnál többet, egész pontosan 37 oldalt gépelve, de az is a 2.-tol tartalmaz szöveget, tehát a 40 oldal tökéletesen elég ahhoz, hogy 190 valahány oldalban kidolgozd egy szombat délelőtt azt a pár tételt. A napenergiát lehet, hogy nem tanultátok, de a többit igen. Ezen a szakmai fórumon pedig mindent megtalálsz gyakorlati szemszögből nézve is. A kidolgozott tételeket is, hoppácska!!!
Én is kaptam és kapok most is nagyon sok segítséget itt a fórumon, azóta is aktív vagyok mind a fórumon, mind a szakmában.


Azt viszont én kérdezem, hogy miért mindenki a 2014 tételsort keresi? Miért nem frissebbet? Vagy nincs?