Villanyszerelő komplex rendszerű szóbeli tételek

Indította mester, 2015. április 14., 13:57:07 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

mester

Idézetet írta: villanyvili Dátum 2015. április 15., 20:29:23 DÉLUTÁN
Aki kérte, annak elküldtem a letöltő linkeket. :)
Gyorsan le is töltötte, és meg is köszöni a linkeket.  ;D

Üzenet összefûzve: 2015. április 17., 18:07:23 DÉLUTÁN

villanyvili!

Szeretnék kérdezni.
Ezt a pdf formátumot amibe a könyvet küldted, hogy lehetne másolhatóvá tenni?
Sajna csak képként lehet másolni, bizonyos sorokat nem, és így nehéz a boldogulás vele.
Nagyon megköszönném a segítséget.

ELEKTOR-KALANDOR


mester

Ezzel a progival próbáltam tegnap, sikerült a konvertálás, office is kezeli, de itt is sajna csak képként kezelhető.  Na mindegy, így is segítség, legalább kontrollálni tudom a szerzett anyagokat a segítségével.

Köszi.

zozo74

Sziasztok! Idén lesz a fiamnak villanyszerelő szakmunkás vizsgája. A komplex vizsga tételeinek kidolgozásáhot keresünk használható anyagokat. Tankönyvük a 3 év alatt egy db. sem volt csak jegyzeteik vannak de ezek kevésnek bizonyulnak a kidolgozásnál. Alapvetően nem ítélkezem a tanárok felett de semmit nem segítenek a felkészülésben. A szülői értekezleten több szülő is jelezte a problémát, a válasz: a diáknak kell utánamenni a dolgoknak. A fiam megkereste az egyik szakmai tanárt, hogy véleményezze a már kidolgozott tételt, finoman elküldte, hogy ő ilyennel nem foglalkozik..... Hálásak lennénk ha használható anyaghoz juthatnánk, a googleban mindent kiveséztünk de nem sok használható anyagot találtunk. Segítségeteket megköszönve, üdv. Kiss Zoltán

Tret

Zoltán!
Néhány hozzászólással feljebb van egy link,a kidolgozott tételekhez.  ;)

zsolt911

üdv most lessz a szobeli vizsgám valaki tudna segiteni egy 2014 es kidolgozott télelekkel

sarvariimark

Helló!

Villanyvili, lehetne róla szó, hogy elküldöd a könyveket nekem is pdf formátumban? Megköszőnném!
(e-mail címem: sarvariimark@gmail.com )