Tûzveszélyes épületek, helyiségek villanyszerelése

Indította JUVILL, 2012. január 23., 23:20:24 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

JUVILL


Biztosan igazad van. Nem tudom, hogy minden esetben küldenek-e értesítést.
Szerintem bejelentés nélkül is "betévedhetnek.":)
Ahol rend van, az örvendetes. Sajnos megfordulok olyan helyeken, ahol össze-vissza van tárolva minden, és a villamos elosztók el vannak torlaszolva. A sérült vagy nyitott elosztók tele porral, egyáltalán nincsenek karbantartva.

Szelei

Zárhatod csavarral teljesen meghúzva, Kulccsal, sokszor egy véletlenül benyomott vészgomb végett másnapra mindent kinyitnak, minden biztosítékot bekapcsolnak, ha kel ha nem. Reggel hívnak nem mûködik a gép ekkor elhúzok egy odatolt görgõs-asztalt ami benyomta a vészleállító huzalos végállás kapcsolót és minden mûködik. Jöhet az éjszakai romeltakarítás! :)

Már mutattam miért nem használok olvadóbetétet, de most ismét megmutatom!

Itt ajtópántról levágták a menetes részt, így már belefért a fejrészbe ez biztosan még a paksi betétet is kiverné zárlat esetén! :'(

by_ron

Ez még "laikus" szemmel is szörnyû!  :-[
Az emberi felelõtlenség, butaság határtalan.

zoli46

A témával kapcsolatosan a leírtak sajnos  nagyon sok helyen ezek fennállnak. Iskoláknál  több helyen a fõelosztó szekrény ajtajára felragasztottam az "  eltorlaszolni  tilos " táblát  legtöbb helyen  odarakják    a nagy hordó virágokat.  Volt olyan hely ahol megfogadták a jelentését volt ahol nem.Igy nyoma van  valameddig a felhivásnak.