Wifi hálózat veszélyei

Indította Novill, 2013. december 23., 09:05:23 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

Szirty

Üdv!

Én írtam, hogy ez a téma messzire vezet.
Néhány dolgot nem szabadna elfelejteni.

  • Messziről jött ember azt mond, amit akar
  • Mindenki abban hisz, amiben akar de véleményem szerint érdemes megmaradni az ésszerűség határain belül
  • "A szándék intuíció nélkül üres, az intuíció szándék nélkül vak"

Nem akarok állást foglalni a varázspálcás emberrel kapcsolatban, de sikerek mellett az is előfordult már, hogy kísérlet képpen kihívtak több varázspálcás embert egymás után, hogy térképezzék fel a víz ereket (egyikük sem tudta, hogy másikat is hívtak). A helyeket megjelölték és lefényképezték. Nem volt két olyan fénykép sem, amin a bejelöl "víz erek" hasonlítottak vagy ugyanott lettek volna...

Úgyhogy csak óvatosan a csodákkal és varázslókkal!

nyaki

A Föld anya egy érdekes "szerzemény".
Külön térképe van a vízereknek, meridiánoknak, Hartmann vonalaknak stb..
Míg az utóbbi kettő nem változik, vagy legalábbis kismértékben, a Föld geomágneses tere és vízerek változásait követve, addig a vízerek, alattomosan, de a természeti törvényeket betartva, emberi beavatkozásokkal is változni képesek. Ha pl. valahol jobban megbolygatják a földet, vagy vízkutat fúrnak, akkor a vízerek nyomvonala jelentősen meg is változhat, ezért időnként célszerű újramérni a vonalát. Ha ezt elmulasztják, akkor előfordulhat az, hogy az addig jó helyen elhelyezett ágy, ismét rossz helyen lesz és az általa okozott betegségek ismét kiújulnak. A legveszélyesebb ezen sugárzások találkozása. A macskák pont ezeket a helyeket keresik, mert ott érzik magukat a legjobban, sőt ezen pontokon pl. a fenyőfák is jobban nőnek.
Lehet hinni és nem hinni, csak azt nem értem, hogy hogyan lehet azt állítani, hogy amiről még nem tudunk, az nincs is? :-\ Az emberi elme korlátait saját magunk állítjuk fel.

Szirty

Üdv nyaki!

Ilyenkor lenne hasznos az a funkció, amit alig használnik: Hogy egy válaszban látni lehessen kinek szánják azt.
...ha pedig ez nincs és se megszólítás, se köszönés, akkor a helyzet még félreérthetőbb lehet.

Idézetet írta: nyaki Dátum 2013. december 25., 18:14:11 DÉLUTÁN
Lehet hinni és nem hinni, csak azt nem értem, hogy hogyan lehet azt állítani, hogy amiről még nem tudunk, az nincs is? :-\ Az emberi elme korlátait saját magunk állítjuk fel.

Ha nekem címezted, akkor engedtessék meg hogy megjegyezzem én nem írtam olyat amire hivatkozol és ilyet soha még csak nem is gondoltam.
Ugyanakkor azt is meg kell jegyeznem, hogy amit valaki látott, hogy mondta egy ember aki másnak is mondta és volt aki látta is, hogy pálcával hadonászik egy mágus és volt amikor tényleg ott aludt a macska, az lehet érdekes, meg hinni is lehet benne, de a vak hit nagyon(!!) veszélyes.
Koránt sem biztos, hogy kevesebben haltak bele mint a vízér káros hatásaiba...

nyaki

Üdv Szirty!
Nem konkrétan neked szólt, hanem úgy általánosságban véve szóltam a témához, mert idestova 20 éve foglalkozom a témával, de nem mint űző, hanem mint erősen érdeklődő és mint felhasználó.

tothgyula

Tisztelt Exchange és Aki olvassa! Először is áldott Karácsonyi Ünnepeket és humorban bővelkedő Új évet kívánok.
Az ágy fölötti dugaljat azért helyezd át, mielőtt egy villámimpulzus meglátogat. Persze feltételezem, hogy az EMC védelem Mindannyiunknál rendben van.
Ennek hiánya talán több veszélyt jelenthet féltett életünkre
Legyen a jövő év egyik feladata a "Túlfeszültség elleni védelem megvalósításának éve! "Nagy terv.!!! Sok sikert Mindenkinek. TothGyula

Szirty

Üdv tothgyula!

Idézetet írta: tothgyula Dátum 2013. december 26., 10:45:28 DÉLELŐTT
Az ágy fölötti dugaljat azért helyezd át, mielőtt egy villámimpulzus meglátogat. Persze feltételezem, hogy az EMC védelem Mindannyiunknál rendben van.
Ennek hiánya talán több veszélyt jelenthet féltett életünkre

Az EMC amennyire tudom, nem foglalkozik élettani hatásokkal Inkább a készülékek káros hálózatra és egymásra hatásával.

exchange

Idézetet írta: tothgyula Dátum 2013. december 26., 10:45:28 DÉLELŐTT
Tisztelt Exchange és Aki olvassa! Először is áldott Karácsonyi Ünnepeket és humorban bővelkedő Új évet kívánok.
Az ágy fölötti dugaljat azért helyezd át, mielőtt egy villámimpulzus meglátogat. Persze feltételezem, hogy az EMC védelem Mindannyiunknál rendben van.
Ennek hiánya talán több veszélyt jelenthet féltett életünkre
Legyen a jövő év egyik feladata a "Túlfeszültség elleni védelem megvalósításának éve! "Nagy terv.!!! Sok sikert Mindenkinek. TothGyula
Köszönöm a tanácsot, a jó kívánságokat viszont mindenkinek. Konnektoról ágyszintól 90 cm-re van, ritkán használva.
EMC-ről most olvasgatok: http://www.muszeroldal.hu/measurenotes/emcvillam.pdf
Gondolom a villanyszerelőknél biztos rendben de biztos sokaknál nincs, hiszen még rengeteg ház van ahol még a Védővezető sincs kiépítve (vagy csak az épület egyik résziben) , rengeteg ház ahol nincs ÁVK Rengeteg ház ahol a mai napig olvadóbiztosítékok vannak. De ha nem megyünk a házakig az utcai kandeláber többségiben a mai napig olvadó biztosítékok vannak, egyáltalán szabályos még az ilyen oszlopokon?

kgbxlc

[error]Hozzászólás reklám jellegű spam link, érdemi hozzászólás a témához nem volt. Link eltávolítva adminisztrátor által.
[/error]